Kliksa.com Fatura Gönderilmediği İçin Servis Kurulum Yapmıyor!

Bora S. |

12. 03. 2013 tarihinde aldığım çamaşır makinası 15 . 03 2013 te geldi. Ancak fatura olmadığı için kurulum yapılamadı. 1 haftada 3 kez canlı desteğe bildirmeme rağmen fatura bilgileri mail olarak tarafıma gönderilmedi. Her seferinde otomatik mail ile dönüş yapılıyor. Reklam mailleri geliyor ama fatura bilgisi içeren mail gelmiyor.

Evde 10 gündür çamaşır yıkanamıyor. Hanım komşu komşu dolaşıp çamaşır yıkıyor. En son dün görüştüğümde gün içinde size mutlaka döneceğiz demelerine rağmen dönüş yapılmadı. Bir daha ürün alırsam iki olsun. Bu arada gerektiği şekilde reklamlarını da yapacağım. Şimdi buna da cevap olarak herkese yazdıkları otomatik cevabı yazarlar.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Mart
  14:49

  Sayın İlgili,

  kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

  Konu ile ilgili gerekli bilgi mail yoluyla tarafınıza aktarılmıştır. Sistemimizde kayıtlı mail adresinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  kliksa.com

  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, size yardımcı olmak, probleminizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için buradayız. kliksa.com hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz.

  bilgi@kliksa.com
  yardim@kliksa.com