Kliksa.com Farklı Düşük Kalite Gönderdiği Ürünü İade Almadı!

Mustafa Ö. |

Belirtmiş olduğum sipariş no ile Kliksa.com'dAn bir ürün aldım. Bir kaç gün içerisinde ürün elime ulaştığında sitede gördüğüm üründen renk ve model olarak farklı (daha düşük kalitede ) bir ürünün çok basit bir şekilde şeffaf naylona sarılı olarak gönderildiğini görünce ürünü daha ambalajını dahi açmadan iade ettim ve sadece değiştirilip sitede gördüğüm ürünün gönderilmesini istedim.

Yaklaşık 40 gün değerlendirmelerini bekleyip bu arada yeni bir üründe almayarak mağdur olduğumu görünce tekrar iletişime geçip artık istemediğimi tamamen ürünü iade etmek istediğimi belittim sonra ''Ürünün satışa uygun olmadığından iade almadıklarını'' söyleyerek iademi geri yolladılar.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa Ö.
  22 Ekim
  14:19

  Dün itibariyle telefon araciligiyla kliksa görevlıleri bana ulasti ve bir yanlişliktan dolayi bu sorunun yaşandigini belirttiler sitenize cok teşekkür ediyorum

 • 17 Ekim
  16:04

  Sayın Öztürk,

  kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

  Konu ile ilgili gerekli bilgi e-mail yoluyla tarafınıza aktarılmıştır. Sistemimizde kayıtlı e-mail adresinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  kliksa.com

  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, size yardımcı olmak, probleminizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için buradayız. kliksa.com hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz.

  bilgi@kliksa.com
  yardim@kliksa.com