02 Mayıs 2014

Kliksa.com Eksik Ürün Gönderdi.

29 Nisanda Kliksa.com dan 444 'lu telefon Vestel led tv aldım. Alırken telefon arkadaş bana içinde duvar bağlama aparatının da hediye olduğunu söyledi. Fakat gelen üründe böyle bir şey yoktu. Telefon aradığında karşıma çıkan başka bir 444 personeli iade edin o zaman dedi. Adam sanki niye aldın buradan ürün alma der gibi bir hali vardı.

Başka bir şey yapamayız dedi. Daha sonra tekrar aradım bu sefer çıkan arkadaş kutunun içindedir. Çıkmazsa görüşelim dedi. Fakat kutunun içinde aşkı aparatı filan yok. Kısacası kurulacak TV Kliksa.com'nın hatalı personelleri yüzünden bekliyor. SA yani Sabancı gibi bir kurumda böyle bir müşteri memnuyeti görmek düşündürücü.

Bila 202 Okunma

Cevaplar

  • Kliksa.com Müşteri Temsilcisi02 Mayıs 2014

    Sayın Kaygılı, kliksa.com ’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. En kısa süre içerisinde tarafınıza telefon ya da e-posta yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, kliksa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön