Kliksa.com Eksik Gelen .Ürün

Kemal T. |

22.09.2014 tarihinde 44700775 numarası ile vermiş olduğum siparişte eksik gelen ıslak havlu Prima için firmadan halen (32.90 TL ödemiş olduğum) ürünün teminini sağlamadılar. Onlarca kez telefon ve e-mail ile durumu bildirdiğim halde ''ilgili birimler size dönüş yapacak ''denmekten başka bir cevap verilmiyor. Lütfen parasını ödemiş olduğum Prima ıslak havluların tarafıma gönderilmesini istiyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kemal T.
  08 Aralık
  21:45

  22.09.2014 tarihindeki siparişime istinaden eksik gelen ürünün iadesine istinaden 32,90 TL mı 05.12.2014 tarihinde de olsa!geri ödediğiniz için çok teşekkür ederim.

  Sizlere üzülerek söylemek zorundayım ki, herzaman en ucuz en iyi demek değilmiş, bunu bir kez daha bana öğrettiğiniz için teşekkür ederim.

  Bir daha sizlerden alışveriş yapmamak üzere.

  Saygılarımla,

  Kemal Türel

 • Kemal T.
  08 Aralık
  21:41

  Çözüm üretmekte çok yetersiz kaldılar.

 • Kemal T.
  25 Kasım
  20:28

  Arkadaşlar neyin kontrolünden bahsediyorsunuz? Üzerinden tam 2 ay geçmiş, kredi kartımdan 32,90 TL sını almışsınız, sizlere eksik gelen ürünün fotoğraflarını ve eksik gelen ürünün kendisini sizlere iletmişim. Sizler bana halen otomatik olarak herkese gönderdiğiniz talebiniz ilgili yerlere iletilmiştir e-maili ile dönüş yapmaktasınız. Sizlerin yaptığı gerçekten ayıptır.
  Hakkını arayan biri olarak sizleri Tüketici Hakem Heyetine şikayet ettim.
  Bu siteden de sizlerin ne kadar kötü bir firma olduğunuzu hiç üşenmeden her fırsatta hakımı alasaya kadar da yazacağım ki diğer tüketiciler KlikSA firmasının SA'sının nasıl yönetildiğini görsünler. Belki başka SA'dan yönetici durumu görür ve farkeder de, firma içindeki iç dinamik aksaklıklarının giderilmesine ön ayak olur.
  Lütfen kredi kartımdan tahsil ettiğiniz ve ürünü göndermediğiniz alışverişe istinaden 32,90 TL mı geri iade ediniz.

  Saygılarımla,

  Kemal Türel

 • 25 Kasım
  17:21

  Merhaba Kemal Bey,

  Talebiniz işleme alınmış olup, gerekli kontrollerin yapılması akabinde tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Kliksa Destek