26 Haziran 2014

Kliksa.com Değişim Talebinde Mağdur Ediyor!

Kliksa.com'dan bir uydu alıcısı aldım. Ürün bozuk çıktı değişim talebinde bulundum. Değişim için kargo kodu verdiler UPS kargodan gönderilmek üzere. Kargodaki arkadaş iade ürünün nereye gideceğini bilmediğinden kafasına göre fatura adresine gönderiyor. (artık nasıl bir kargo şirketi ile çalışıyorlar siz düşünün) 30.05.14'te ürünü gönderdim, en az 15-20 defa çağrı merkezini aradım. O kadar vasatlar ki 6.ayın sonu geldi hala ürünüm değişmedi.

Ne zaman arasam sorunumu çözümleyeceğini belirten bir temsilci ile görüştüm. Ama bu metni yazdığıma göre siz anlayın illallah ettim. Yazıklar olsun size sorunumu çözmeniz için kaç defa iyi niyetle sizi aradım. Kargonuzun ürünü yanlış yere göndermesi benim suçum değil.

Abdurrahman 586 Okunma

Cevaplar

  • Kliksa.com Temsilcisi26 Haziran 2014

    Sayın Pulat, kliksa.com ’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. En kısa süre içerisinde tarafınıza telefon ya da e-posta yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, kliksa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön