Kliksa.com Değişim İstediğim Üründen Haber Yok.

Murat Y. |

Bu ürün ile ilgili yine buradan şikayette bulunmuştum, firmaya iletilen şikayet sonrasında Kliksa dan bana dönüş yapıldı ve ürünün para iadesi mi yoksa yeniden gönderilmesini mi istersiniz diye soruldu bende ürünün ilk taksitini bile ödediğimi ürünün yenisinin gönderilmesi için onay verdim.

05-03-2014 tarihinde firmadan arandım ve ürünün cuma veya en geç cumartesi elimde olacağı söylendi tamam dedim. Cumartesi ürün gelmeyince 10-03-2014 tarihinde saat 11,00 de tekrar aradığımda ürün tutarının tarafıma iade edildiği söylendi.

Ürün ellerinde olmadığından dolayı iade olmuş olabilir dendi. Bende ürün elinizde olmazsa sitenizde satışta olmayacağını belirttim. Ürün hala satışta. 20 gündür çözemediler.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat Y.
  17 Mart
  00:12

  Asla tercih etmem ve tavsiyede etmem.

 • 10 Mart
  19:14

  Sayın Yılmaz,

  kliksa.com ’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

  Konu ile ilgili gerekli bilgi e-posta yoluyla tarafınıza aktarılmıştır. Sistemimizde kayıtlı e-mail adresinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  kliksa.com

  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, size yardımcı olmak, probleminizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için buradayız. kliksa.com hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz.

  bilgi@kliksa.com
  yardim@kliksa.com