Kliksa.com Defolu Ürün

Erkan O. |

Geçtiğimiz günlerde teslim aldığım "arzum ar 648 steamart ultra buharlı ütü" nün paketini dün akşam açtım. Bir de baktım ki ütü tabanında bir hat boyunca 3 parça çizik! şimdi ne yapacağım bilemiyorum, bir sürü baş ağrısı.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erkan O.
  23 Temmuz
  20:41

  sakın bu siteden alışveriş yapmayın, defolu ürünleri sağlam diye gönderiyorlar, değişim istediğinizde de başka defolu gönderiyorlar, ya da fiyat farkı var ise size 200 TL'lik ürünü örneğin 120TL iade yapıyorlar. aman dikkat !!
  ucuz fiyatların sebebi bu! ben mağdur oldum siz olmayın!!

 • Erkan O.
  20 Temmuz
  14:47

  Ütü'nün yenisi geldi, teşekkürler. Fakat elektrik süpürgesi konusunda aradan 10 gün geçmiş olmasına ragmen gelişme yok. Evde süpürge olmaması sebebiyle sıkıntı yaşamaktayım. Pekçok kez görüşmelerime ragmen hala sonuç yok.

 • Erkan O.
  03 Temmuz
  10:22

  ilginiz için teşekkür ederim, dönüşünüzü bekliyorum. yalnız hala inanamıyorum, çünkü dün akşam da yine üstteki sipariş içerisinde teslim aldığım "SAMSUNG SC4780 ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE - KIRMIZI" ürününde arıza olduğunu gördüm. paketi dün akşam açtım ve elektrik kablosunu makarasına dolayan buton çalışmıyor. artı kabloyu elle çekiyorum, fakat kablo çektiğim noktada durması gerekirken durmuyor ve belli bir noktaya kadar içine geri dolanıyor. Kabus gibi bir durum benim için. lütfen bu konuyla ilgili olarak da bana dönüş yapınız.

 • 02 Temmuz
  18:49

  Sayın Özkahraman,

  kliksa.com ’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

  Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  En kısa süre içerisinde tarafınıza telefon ya da e-posta yolu ile bilgilendirme yapılacaktır.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  kliksa.com