Kliksa.com Chip Paramı Yüklemedi!

Volkan Ç. |

Kliksa.com'dan telefon ve bu telefon için iki adet aksesuar aldım, tutar 1395 TL idi kargo ile ilgili bilgi alamayınca (aynı gün kargoya verilir ifadesi vardı- 2 gün geçmiş haber yok) siparişi iptal ettim. Aksesuarların iptali hemen onaylandı (46 TL)

Bir gün sonra kargo telefonu getirmiş (kargoyla ilgili bilgi alamadığımdan evde değildim ) neyse bu adamlarla uğraşamam deyip telefonu ertesi gün aldım.

Süprizzz 1000 TL üstü 100 TL chip para puanı da geri almışlar! Yanıltıldım, sıkıntıya girdim, ee haliyle tövbekar oldum.

Müşteri hizmetleriyle online chatleşiyorsunuz size sundukları tek çözüm bilgi@kliksaya mail atın oluyor, iyi de arkadaş sen necisin, biz senle niye yazıştık?

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Volkan Ç.
  15 Kasım
  14:15

  bekliyorum, sabret ama nereye kadar

 • Volkan Ç.
  15 Kasım
  14:12

  henüz çözülmedi.

 • 11 Kasım
  14:07

  Sayın Çevik,

  kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

  Konu ile ilgili gerekli bilgi e-mail yoluyla tarafınıza aktarılmıştır. Sistemimizde kayıtlı e-mail adresinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  kliksa.com

  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, size yardımcı olmak, probleminizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için buradayız. kliksa.com hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz.

  bilgi@kliksa.com
  yardim@kliksa.com