Kliksa.com Chip Paralarımı Yatırmadı!

Eser A. |

14. 05. 2013 tarihinde kliksa.com'dan 979 tl'lik bir harcama yaptım. Kliksa.com anasayfasında da belirtilen 14-22 mayıs tarihleri arasında geçerli olan kampanya nedeniyle Axess kartım ile yaptığım alışverişin %10'u kadar chip para kazanmam gerekiyordu. Sitede açıkça chip puanların harcamadan 1 gün sonra yatırılacağı yazmasına rağmen halen chip paralarım kartıma tanımlanmamıştır.

Bu konu ile ilgili e-mail attım ve bana geri dönüş yapılacak diye hazır bir cevap gönderdiler ve daha sonraki e-maillerime cevap verilmedi. Yanıltıcı reklam yaparak mağdur ettiler ve hiç bir şekilde karşımda muhatap bulamıyorum. Telefonları bile yok!

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Eser A.
  22 Mayıs
  15:57

  herkese aynı cevap verilmektedir. şikayetim yayınlandıktan sonra firma tarafından verilen cevap hazır metindir. şikayetimin yayınlanmasından sonra henüz hiç bir şekilde geri dönüş yapılmamasına rağmen "Konu ile ilgili gerekli bilgi mail yoluyla tarafınıza aktarılmıştır. Sistemimizde kayıtlı mail adresinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz." diye otamatik cevap verilmiştir.

 • 22 Mayıs
  14:49

  Sayın İlgili,

  kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

  Konu ile ilgili gerekli bilgi mail yoluyla tarafınıza aktarılmıştır. Sistemimizde kayıtlı mail adresinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  kliksa.com

  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, size yardımcı olmak, probleminizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için buradayız. kliksa.com hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz.

  bilgi@kliksa.com
  yardim@kliksa.com