Kliksa.com Bozuk Ürün Ve İade Alma Süreci!

Ceyhun A. |

04/11/2014 Tarihinde www.kliksa.com'dan Nokia Lumia 525 black akıllı telefon aldım. UPS Kargo aracılığıyla 07/11/2014 09:00'da telefon elime ulaşmıştır. Paketi açıp micro sim kartı telefon yuvasına yerleştirdim, ekrandaki talimatlarla telefon kurulumunu tamamladım. Şebeke yok uyarısı verdi. Ayarlara baktım gün boyunca da gelmedi. Kliksa çağrı merkezi teknik servise göndermemi istedi. Koşulsuz şartsız 14 günlük yasal süre içerisinde iade hakkımı elimden aldılar. Bu mağduriyetin giderilmesi için ne yapabilirim? İthalatçı firmaya ulaşılamıyor. Süreci nasıl devam ettireceğim. Ücret iadesi istiyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ceyhun A.
  13 Kasım
  18:52

  Sıfır NOKIA LUMİA 525 ALDIM.BİR TELEFON SIFIR OLMASINA RAĞMEN NASIL BU KADAR SORUNLU OLABİLİYOR ANLAMIYORUM.ŞEBEKE YOK,EKRAN ALT TARAFTA IŞIK SIZMASI MECVUT,KASMA VAR,KUTU İÇERİĞİNDEN ÇIKAN KULAKLIK JAK GİRİŞİNDE TEMASSIZLIK YAPIYOR SES BOĞUK GELİYOR.ÜRÜN SATILMADAN ÖNCE GEREKLİ TESTLERDEN GEÇMİYOR MU?KLİKSA VE TELESERVİCE İSTANBUL İLE GEREKLİ YAZIŞMALARI YAPTIM.SORUNSUZ SIFIR TELEFON İLE DEĞİŞİM İSTİYORUM.ÇOK MAĞDUR OLDUM.

 • 08 Kasım
  15:31

  Sayın Aksoy,

  kliksa.com ’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

  Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  En kısa süre içerisinde tarafınıza telefon ya da e-posta yolu ile bilgilendirme yapılacaktır.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  kliksa.com