Kliksa.com Bozuk Ürün Gönderdiler İadede Uğraştırıyorlar!

Muhammet Ali U. |

Kliksa.com dan P28F-5521-F53W81C Notebook aldım 06/06/2013 tarihinde tarafıma teslim edildi ama bozuk ürün gönderdiler hemen internetten canlı desteği ile görüştüm bana teknik servise mail atmam gerektiğini belirtiler bende ürünü bozuk olduğunu ve tarafıma bu şekilde teslim edildiğine dair bir mail attım.

Bana ürünü bu şekilde iade edemeyeceğimi ve servisten rapor tutturmam gerektiğini belirttiler hem bozuk ürün gönderiyorlar hem de uğraştırıyorlar ayrıca bulunduğum şehirde dell servisi yok ve İstanbul dell ulaştım sağolsunlar yardım etmeye çalışıyorlar ama sonuç olarak paramla rezil oluyorum, hem ayıplı ürün satıyorlar hem müşteriyi mağdur ediyorlar, Sabancı firması diye güvendim boşunaymış.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muhammet Ali U.
  07 Haziran
  13:32

  her zamanki gibi standart cevap gönderilen ürün bozuk ise buna firma sahip çıkmalı en azından burada diğer tüketicilerde bilgilenmiş olacak sizlerden alırken bir kere düşünmek gerektiğini çok iyi öğrenmiş oldum

 • 07 Haziran
  12:50

  Sayın İlgili,

  kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

  Konu ile ilgili gerekli bilgi mail yoluyla tarafınıza aktarılmıştır. Sistemimizde kayıtlı mail adresinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  kliksa.com

  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, size yardımcı olmak, probleminizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için buradayız. kliksa.com hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz.

  bilgi@kliksa.com
  yardim@kliksa.com