30 Nisan 2013

Kliksa.com Boş Kargo Kutusu!

24 Nisan Çarşamba günü "Samsung I9300 Galaxy SIII 16 GB Sapphire Black" ürünü 43827756 sipariş numarası ile sipariş ettim. 26 Nisan Cuma günü gelen kargo kutusunun tamamen boş olup içerisinde hiçbir ürün bulunmayıp yalnızca fatura bulunduğu gördüm. Kargo yetkilisiyle beraber tutanak tuttuk ve teslim almadım.

Bu durum herhangi bir iletişim telefonu olmadığından "[email protected]" ve "[email protected]" e-posta adreslerine bildirilmiş olmasına rağmen tarafıma konuyla ilgili hiçbir geri dönüş ve bilgilendirme henüz yapılmamıştır.

Kliksa'dan alışveriş yapıp ürün yerine boş kutuyla karşılaşmak ve karşımda da hiçbir muhatap bulamamak beni şaşırttı. Bilginiz olsun.

Osman 341 Okunma

Cevaplar

  • Osman 08 Mayıs 2013

    Yukarıda Şikayetime anında cevap verilmiş gibi görünmesi sizi yanıltmasın. Konu ile ilgili bilgi mail yoluyla tarafınıza aktarılmıştır dedikleri ve haftalardır maillerime attıkları tek cevap sudur; "konu ile ilgili incelememiz sürüyor tarafınıza bilgi verilecektir." şeklinde Bugün 08 Mayıs çarşamba siparişimin üzerinden tam 2 hafta geçti ne satın almış olduğum ürün gönderildi ne de işlem iptal edilip para iadesi yapıldı.

  • Kliksa.com Temsilcisi30 Nisan 2013

    Sayın İlgili, kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Konu ile ilgili gerekli bilgi mail yoluyla tarafınıza aktarılmıştır. Sistemimizde kayıtlı mail adresinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, kliksa.com Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, size yardımcı olmak, probleminizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için buradayız. kliksa.com hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz. [email protected] [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön