Kliksa.com Ayıplı Ürün Satıp İlgilenmiyor!

Ünal M. |

18. 04. 2013 tarihinde Kliksa.com'dan bir adet (sipariş no:43824086)Grundig bulaşık makinesi aldım. servis kurulumu yaparken kapağında vuruk olduğunu görüp servis fişine''ön kapağında vuruk var''diye yazmış. ben de ayıplı ürünü ambalajı+servis fişiyle Kliksa. com'a iade ettim.

Ürün ellerine geçince fişte yazan(ön kapağında vuruk var)ibaresinin yeterli olmadığını‘değişime uygundur’ ibaresinin yer aldığı yeni servis raporu gerekir'diye mail attılar. servisten bu yazıyı istedim fakat 'biz zaten ürünün hasarlı olduğunu yazmışız, bu ibareli yeni yazı veremeyiz'dediler. tekrar Kliksa.com'amail attım onlarda aynı mail'i tekrar tekrar gönderip duruyorlar.20 gün oldu yeter artık değişim istiyorum!

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ünal M.
  10 Mayıs
  14:19

  cevaben otomatik mesaj yollamışsınız,ben çözüm istiyorum.kliksanın ilgili e-mail adresine defalarca mail attım sonuç yok.çözüm lütfen!!!

 • 10 Mayıs
  13:36

  Sayın İlgili,

  kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

  Konu ile ilgili gerekli bilgi mail yoluyla tarafınıza aktarılmıştır. Sistemimizde kayıtlı mail adresinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  kliksa.com

  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, size yardımcı olmak, probleminizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için buradayız. kliksa.com hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz.

  bilgi@kliksa.com
  yardim@kliksa.com