20 Mayıs 2015

Kliksa.com Arızalı Ürün Sattı İade Almıyor.

06/03/2015 tarihinde Sony Eurasia z3 compact telefon aldım. Ürün 09/03/2015 tarihinde bana teslim edildi. 11/03/2015 tarihinde telefonun kamerasının arızalı olduğunu Kliksa müşteri hizmetlerine bildirdim ve telefonun ücret iadesini talep ettim Kliksa müşteri hizmetleri ise bana telefonun servis raporuna göre iade yapabileceklerini söyledi.

Ancak ne hikmetse bir türlü servis raporu hala ulaşmadı diyerek beni oyaladılar ve tam 1 ayı aşkın süre sonunda yani 14/04/2015 tarihinde telefonun yenisini bana teslim ettiler. Yeni gelen üründe arızalı çıktı Kliksa müşteri hizmetlerinden telefonun iadesini istedim bana servisten bir rapor almamı söylüyorlar servis ise iade raporu düzenlemediklerini söyledi.

Zafer 370 Okunma

Cevaplar

  • Zafer23 Mayıs 2015

    Tele service hiçbir firma ya da kuruluş için iade raporu düzenlemediğini belirttiği halde kliksa bana tele servisten iade raporu almamı söylüyor yani işi yokuşa sürüyor. Elimde kamerası arızalı bir telefon kaldı. İşin gücün yok mahkemeyle uğraş.

  • Kliksa.com Temsilcisi20 Mayıs 2015

    Sayın GÜLEÇ, kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Siparişiniz ile ilgili gerekli incelemeler tamamlandığında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, kliksa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön