30 Ocak 2015

Kliksa.com Anlık Fiyat Değişikliği Yapıyormuş.

Kliksa.com adresinden televizyon aldım fakat gerçekten almaz olsaydım. İşte bizi yanıltan nokta şirketin sonundaki "sa" harfleri fakat inanınki onunda bir anlamı yokmuş. Neyse TV alırken fiyatı 1689 TL idi. 100 TL'de promosyon kodum vardı. Bunu girdim 1589 TL'ye gelecekti TV bana. Ödemeyi yaptım. Ödeme yaparken ekran gitti ve tekrar ödeme butonuna bastım ve ödemeyi yaptım.

Asıl iş buradan sonra başlıyor. Ürün gelip faturasını gördüğümde 1689 TL ödemişim. Hemen banka hesaplarımı kontrol ettim. Gerçekten 1689 TL çekilmiş. Hal böyle olunca müşteri hizmetleriyle konuştum çözüm bulamadılar. Genel Merkezden'de bana verdikleri cevap " Bizim fiyatlarımız anlık olarak değişebiliyor" Şaka gibiler cidden.

Sibel 1.234 Okunma

Cevaplar

  • Sibel 02 Şubat 2015

    Arkadaşlar soruma cevap veremedi. Ben sizi aydınlatmak istedim. 30 dk içinde fiyatları değişmiş. Şunu düşünün bir markete giriyorsunuz. 8 TL fiyata tavuk gördünüz ve aldınız. Daha sonra kasaya geldiğinize bir bakıyorsunuz tavuk 10 TL olmuş. Arkadaşların satış politikaları böyleymiş. Neyse inanın haksız aldığınız 100 TL'yi geri almak için harcadığım zaman bedeli bundan daha fazla ama şunu da atlamayın burada okuyan bilinçli tüketici sayesinde aslında siz daha çok zarar ettiniz. İyi Günler Dilerim.

  • Sibel 02 Şubat 2015

    Baktım arkadaşlar cevap vermiyor ben cevap vereyim.Fiyatın değişme zamanı 30 dk imiş.Yani bir markete gittiniz farz edin.Siz marketten 8 TL fiyatı görüp tavuk alıyorsunuz.Daha sonra alışverişinize devam ediyorsunuz.Kasaya geldiğiniz de bir bakıyorsunuz tavuk 10 TL olmuş.Bu kadar komik bir sistemleri var arkadaşların. Neyse haksız aldığınız 100 TL'yi geri almak için size zaman harcadım.Daha çok zarara soktunuz beni ama şunu atlamayın bu okuyan bilinçli tüketici sayesinde siz daha çok zarara uğradınız. İyi Günler Dilerim

  • Kliksa.com Temsilcisi30 Ocak 2015

    Merhaba Sibel Hanım, Aynı işlem kaydınız üzerinden tarafınız ile iletişime geçilmiş ve talebiniz doğrultusunda detaylı olarak bilgi aktarımı sağlanmıştı. Tarafınıza iletildiği üzere siparişiniz ürün güncel fiyatı üzerinden oluşturulmuş olup iletmiş olduğunuz tutar ürünün fiyat değişikliğinden önceki tutarıdır. Buna istinaden tarafımızca herhangi bir işlem yapılamamaktadır Kliksa Destek

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön