Kliksa.com Aldığım Ürün Bozuk Çıktı Değişimi Bir Türlü Yapılmıyor!

İbrahim G. |

13.02 tarihinde Z580 model Lenovo marka laptop aldım. Ürün 16.02 teslim edildi.Ürün bozuk geldi biosa bir türlü girmiyordu.İletişime geçtim lenovo servisine gönderirseniz değişim işlemi hızlı olur dendi. Servise gönderdim ürün donanımsal bozuk olduğumdan DOA ürünü denilip kutu paketlenip açılmaması için güvenlik bantları yapıştırılıp bana verildi.

Ürünü aldığım yere göndermem söylendi. Ürünü Kliksa ya tekrar geri gönderdim. Kliksa bir türlü ürünün yenisi ile değişimini yapmadı. Her aradığımda incelemede deniyor.Anlamış değilim.Zaten ürün lenovo tarafından onaylanmış bir ürün neyini inceliyorsunuz.4-5 gündür. Yazılımcı olduğumdan benim için bilgisayar önemli bir araç.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İbrahim G.
  10 Mart
  14:00

  Aman uzak durun derim ben 1 ay değişim süreci süren mağdur eden mağduriyeti çözemeyen bir firma. Sonrasında ürünün fiyatı arttı diye iade işlemine gitmiştir. Ürünü ellerinde sattıkları halde gerisini siz düşünün derim...

 • İbrahim G.
  05 Mart
  19:58

  Ürünün yenisini bir türlü göndermediler neredeyse aldığımdan bu yana 1 ayı bulacak ilgilerinize...

 • İbrahim G.
  01 Mart
  14:42

  Hiçbir kişi iletişimde bulunmadı. Herhangi bir mesajda gelmedi. Bir defa hata yaptım aldım bir daha asla...

 • 01 Mart
  11:59

  Sayın İlgili,

  kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

  Konu ile ilgili gerekli bilgi mail yoluyla tarafınıza aktarılmıştır. Sistemimizde kayıtlı mail adresinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  kliksa.com

  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, size yardımcı olmak, probleminizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için buradayız. kliksa.com hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz.

  bilgi@kliksa.com
  yardim@kliksa.com