Kliksa.com 20 Adet Monitor Aldım 2 Kere Yanlış Gönderdiler Defalarca Aradım Ama Geri Dönüş Yapılmadı

Murat E. |

Kliksa.com'dan 13.10.2015 tarihinde 20 Adet Exper h5l-gvds1 22'' 5ms 1920x1080 LED Monitör aldım. Parasını da sistem üzerinden kredi kartı ile ödedim. Ayın 15'inde ürünler bana geldi ama 19 inc olarak, yani yanlış ürün. Anında ürünleri geri gönderdim. Kendilerini defalarca aradım, siparişte karışık olduğunu söylediler. Tabi aradan 10 gün geçtikten sonra ürünleri tekrardan gönderdiler.

Ürünler geldi ama aynı şekilde 19 inc göndermişler. (Yine Yanlış Ürün) Ürünleri yine tekrardan geri gönderdim ve tekrar aradım yine aynı sözü söylediler "Özür dileriz karışıklık oldu". Aradan 10 gün geçti halen ürünlerim gelmedi. Sistemde tabi ki tamamlanmış sipariş olarak görünüyor ama ürünler piyasada yok.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Kasım
  18:36

  Değerli müşterimiz,
  kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.
  Talebinizle ilgili tarafınız aranarak bilgi verilmiştir.
  Bilgilerinize sunarız.
  Saygılarımızla,
  kliksa.com

 • Murat E.
  05 Kasım
  21:02

  Ürünler elime dün itibarı ile ulaştı fakat tekrar yanlış ürünleri göndermişsiniz bu kadar sorumsuz olacağınızı hiç düşünememiştim. Bir ürün 3 defa da yanlış gönderilmez ki arkadaşım yaa. Ayıptır, koskocam Sabancının adını lekelemekten başka bir şey yapmıyorsunuz... Bu durumla derhal ilgilenilmezse tüketici haklarına dava açarak sizi mahkemeye vereceğim.

 • 03 Kasım
  15:23

  Değerli Müşterimiz,
  kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.
  Siparişiniz ile ilgili gerekli incelemeler tamamlandığında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.
  Bilgilerinize sunarız.
  Saygılarımızla,
  kliksa.com