20 Şubat 2014

Kliksa.com 15 Gündür Ürün Teslim Edilmiyor!

Kliksa.com dan 05/02/2014 tarihinde bir spor ürünü sipariş ettim ancak ürün 15 gün geçmesine rağmen elime ulaşmadı. İşin komik tarafı faturasını hiç üşenmeden daha ürün elimize ulaşmadan gönderiyorlar. Müşteri hizmetlerini arıyorum telefona çıkanlar talebinizi acil olarak kaydedip gerekli yerlere iletiyorum diyorlar, size dönüş yapacağız diyorlar ancak hiçbir şekilde ne arayıp bilgilendirme yapıyorlar ne de maillere cevap veriyorlar sadece oyalama üzerine kurulmuş bir müşteri hizmetleri sistemi. En kısa zamanda dönüş yapacağız diyorlar ama kendilerinin belirttiği 48 saat süreyi de göz önüne almıyorlar. Ayrıca fatura üzerinde yer alan tedarikçi de telefonlara bakmıyor.

Ömer 186 Okunma

Cevaplar

  • Ömer 24 Şubat 2014

    firma hiçbir şekilde yardımcı olmuyor ve ilgilenmiyor. sadece oyalamak üzre birşeyler söylüyor......

  • Ömer 20 Şubat 2014

    ARKADAŞLAR; Firmanın vermiş olduğu cevap kesinlikle çözüm üretmek amaçlı olmayıp, sadece cevap vermiş gibi görünmektir. kliksa dan bir görevli aradı ve sorunun çözüleceğini en kısa zamanda ürün elinize geçecek ve bu yüzden şikayet var sitesinden şikayeti kaldırmamı istediler. tabi ki kaldırmayacağımı ürün elime ne zaman ulaşırsa o zaman kaldıracağımı belirttim.

  • Kliksa.com Temsilcisi20 Şubat 2014

    Sayın Kaplan, kliksa.com ’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Konu ile ilgili gerekli bilgi e-posta yoluyla tarafınıza aktarılmıştır. Sistemimizde kayıtlı e-mail adresinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, kliksa.com Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, size yardımcı olmak, probleminizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için buradayız. kliksa.com hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz. [email protected] [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön