06 Nisan 2013

Kliksa.com %10 Bonus Ödemesinin Geri Yapılmaması!

29. 01. 2013 14:24:08 tarihinde almış olduğum 43790479 sipariş no'lu ürünümün %10 bonus indirim geri ödemesi hala yapılmadı, 7 Şubat'tan sonra ödeneceği söylendi, fakat neredeyse Nisanın 7 si olduğu halde ödeme yapılmadı. Defalarca mail gönderdim. Alışveriş ve detaylarını ilişkin bilgiler istendi gönderdim. Banka ile iletişime geçeceklerini söylediler.

Ama ne bana bi dönüş yaptılar ne de yeniden hatırlatma adına gönderdiğim maillerime cevap veriyorlar. Tüketici haklarına şikayette bulunmak sanırım en mantıklısı. Kliksanın alışveriş için yanlış seçim olduğunu bana ispatlamaya çalışıyorlar sanırım. Başarıyorlar da. Televizyon ve bilgisayar da alacaktım bu siteden, sırf bu konu için almadım.

Sefa 76 Okunma

Cevaplar

  • Sefa08 Nisan 2013

    Daha önce gönderdiğiniz maili kopyalayıp yeniden iletmişsiniz. Mailiniz hiç mi hiç yardımcı olmamıştı, yine olmayacaktır. Bankadan cevabın geç gelmesi neden beni bağlıyor anlayamıyorum. 3,5 ay olmuş Bankaya topu atarak beni mağdur ediyor ve komik duruma düşüyorsunuz. Bu şekilde oyalamaya devam edebilirsiniz, geri dönüşünden umutlu olmamakla beraber. Yeniden hatırlatmakta yarar görüyorum ki, sonuna kadar uğraşacağım.

  • Kliksa.com Temsilcisi08 Nisan 2013

    Sayın İlgili, kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Konu ile ilgili gerekli bilgi mail yoluyla tarafınıza aktarılmıştır. Sistemimizde kayıtlı mail adresinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, kliksa.com Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, size yardımcı olmak, probleminizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için buradayız. kliksa.com hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz. [email protected] [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön