Kliksa.com 1 TL'ye Led TV Kampanya Kodları Geçersiz!

Oguzhan O. |

28 Mart 2013 günü Facebook üzerinde yürütülen Kliksa.com'a ait kampanya içeriğinde, her saat başı bir kod paylaşılıyor.Bu kodu ilk olarak kliksa.com'da ilgili ürüne ulaşıp sepetine ekleyen kişi, o ürünü 1 TL'ye satın alıyor.Şu ana kadar 5 kampanya kodu iletildi ve bu kodlarla ilgili tek bir kazanan yok.

Herkes durumdan, kodların geçersiz oluşundan, yanıltıldıklarından şikayetçi. Sayfada belirtilen ürünü ulaşamıyoruz, kodu kullanamıyoruz ve kazanan biri şimdiye kadar çıkmadı.Firma böyle bir uygulamayla bir günde binlerce kişiyi web sitesine üye yaparak veri tabanını genişletiyor ve daha sonra kullanmasak dahi tüm bilgilerimiz ellerinde bulunuyor. Bilgilerimin tamamen silinmesini talep ediyorum.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Oguzhan O.
  28 Mart
  14:48

  Ben bu maile geri dönüp bir talebimi ilettim. Tekrar cvp dönmediniz. Hala bekliyorum sizin gibi ukala ve ilgisiz firmanın talebimi karşılamasını

 • 28 Mart
  14:46

  Sayın İlgili,

  kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

  Konu ile ilgili gerekli bilgi mail yoluyla tarafınıza aktarılmıştır. Sistemimizde kayıtlı mail adresinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  kliksa.com

  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, size yardımcı olmak, probleminizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için buradayız. kliksa.com hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz.

  bilgi@kliksa.com
  yardim@kliksa.com