Klanlar.org Oyun Operatörleri Çok Kaba

Kerem Kerem25 Ocak 2017 10:55

Innogames.com'un sağladığı Klanlar.org oyununa bizler ve arkadaşlarımız olarak hem eğlence hem vakit geçirme hem stratejik eğiticilik açısından yıllarımızı verdik. Yeri geldi para yatırdığımız yeri geldi uykusuz kaldığımız oldu.

Klanlar.org'un oyun operatörlerinin bir çoğu gerçekten çok kaba. Sanki biz onların uşağıymışız gibi davranıyorlar. Ayrıca Klanlar.org sitenize de bir çok kere şikayet edilmiş lakin bir cevap vermemiş Innogames.com ve Klanlar.org. Adamlar şikayetleri bile umursamıyorlar.

Özellikle en başta M*** denen sözde topluluk yöneticisi olmak üzere oyun adminlerine uyarıda bulunmanızı, oyuncuların taleplerini küçümsemeyip gereğini yapmalarını bildiriniz.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Kerem 24 Ocak 2017 04:53

Şikayetimde sonuç alamadığım nokta şudur; Klanlar oyununda 39.Dünya adlı yeni bir dünya açılacak. Yaklaşık 30 saat sonra. Lakin ben, arkadaşlarım daha bir çok oyuncu bu oluşturulacak yeni dünyanın dünya özelliklerini oyuncular olarak beğenmedik. Oynamak istiyoruz lakin istediğimiz hizmet bize sunulmayıp oyun operatörlerine özellikle MR. Storm denen kişiye açtığımız destek bildirimleri cevaplandırılmadan direk kapatılıyor. Yaklaşık 150-200 adet oyuncunun isteği ve beklentisi egoist bir tavırla geri çevrilmekte. Benim ve diğer oynamaya niyeti olan 200 civarı oyuncunun dünyadaki değiştirilmesini istediği özellikler şunlardır; Önce şu an ki mevcut olanları yazıyorum. Şuanda oyundaki kurulacak her Klanın (yani birliğin) üye limiti 30 kişiyle sınırlı. Bizler bu limitin en 60-70e çıkarılmasını istemekteyiz. Oyundaki diğer bir kural Gece Bonusu denen bir kural. Bununda kaldırılmasını, klan dışı destek atamama özelliğinin kaldırılıp, klan dışına destek atmanın serbest yapılmasını, oyundaki oyun hızının en az 1.5'e çıkarılmasını (şu anki mevcut 1) Birim hızınında en az 1.5'e çıkarılmasını (şu anki mevcut 1) bu açılacak olan dünyanın geneli olarak istemekteyiz. Lütfen bunlar hakkında düzenlemeler için bize yardımcı olunuz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular