Klanlar Hesabımı Haksız Yere Uzaklaştırdı

Oğuz Oğuz22 Ocak 17:32

Hiç duymadığım bir kullanıcı ile kendi kullanıcı hesabımın çoklu hesap yaptığı gerekçesiyle oyundan üç gün süreyle uzaklaştırıldığı konusunda bir ekranla karşılaştım. kesinlikle ve kesinlikle birden fazla hesap kullanmadım. Yakın çevremde, arkadaşlarımda ve ailemde bu oyunu oynayan bir kişi dahi yok, hesabı olan bile yok. Başka bir oyuncu ile hiçbir alışverişte dahi bulunmuş değilim.

Oyuna para yatırmadım, hiçbir şey kaybetmedim, kazanmadım da. O yüzden 1 haftalık hesap için ortalığa düşecek değilim, hiçbir şey kaybetmem ama bu haksız yere bana karşı yapıldığında sessiz kalmam imkansız hale geliyor. Haksızlığa asla uğratılamam ve ezdirmem kendimi. Ortada yaptıkları bariz bir hata var ve itiraz etmeme rağmen hiçbir şekilde umursamıyorlar ve uzaklaştırma kararında bir kusur olmadığını söylüyorlar. Eminim benim gibi bu sorunu yaşayan insanlar da olmuştur, benden başkalarının da haklarını yemişlerdir. Sorunumu çözmezlerse bu i sonuna kadar götürüp, dava açıp bir şeyler kazanma niyetindeyim çünkü şüphesiz hakkım yendi.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
  • 1Yorum
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Osman 29 Ocak 19:00  

    Dava edemezsin, neymiş efendim oyun başında kabul ettiğin bir buçuk milyon satırlık şartlarda yazıyormuş bu aynı durumu ben de yaşadım bir de ben oyuna para yatırdım, bana sanki oyuncu, müşteri değilim de köpekmişim gibi davrandılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler