07 Eylül 2017 #9363399

Kktcell Faturası Hatta İcra Takibi

Oğlum Kıbrıs'ta okuduğu süre içerisinde Kktcell faturasız hattını kullandı. 2014 yılında Kıbrıs'dan döndü ve hat kapandı. Kullandığı süre içerisinde anne baba olarak kendi banka hesabımızın internet adresinden kontör yüklemesi yaptık. Şimdi o hatla ilgili dün yani 07.09.2017 tarihinde Ankara 32.İcra Dairesinden ödeme emri tarafımıza teslim edildi. Ödemelerimizde son derece titiz olan bir aile olarak ilk kez başımıza gelen bu olay bizi oldukça üzdü ve şaşırttı. Zira adresimiz belli iken ve bu adrese icra yazısı gönderilebiliyor iken varsa böyle bir borç nasıl oluyor da bize 3 senedir bildirim yapılmıyor. Varsa böyle bir borç ki, biz faturasız bir hattın borcu olamayacağını, kontör bittikçe yükleme yapılarak kullanılan bir sistem olduğunu savunuyoruz. Bu borca itiraz ettiğimiz gibi adres belli iken bildirilmeyen varsa bir borcun faizine, ilk masrafına, vekalet ücretine ve harcına da itiraz ediyoruz.

Esen 1.419 Okunma

Cevaplar

  • Kktcell Temsilcisi11 Eylül 2017

    Merhaba, talep ettiğiniz belgeler size gönderilmek için hazırlanıyor. En kısa sürede oğlunuzdan onay alınıp gönderim yapılacaktır. Teşekkür ederiz.

  • Esen10 Eylül 2017

    Beni aradınız. Sizden talep ettiğim sözleşme fotokopileri için oğlum Serdar Ekin Tutkun'un onayı gerektiğini söylediniz ve oğlumun tarafınızca aranacağını belirterek telefon numarasını istediniz. Ancak henüz oğluma dönüş olmamış. Lütfen acil olarak oğlumu arayarak onayın alınmasını ve talep ettiğimiz evrakların gönderilmesini rica ediyorum.

  • Kktcell Temsilcisi07 Eylül 2017

    Merhaba, talebinizle ilgili işlem başlatılmıştır. Çözümle birlikte size bilgi verilecektir. Teşekkür ederiz.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön