05 Nisan 2013 #1722171

Kktcell Akıllı Yurtdışı Paketi!

Mart 2013 tarihinde KKTC ye giderken havaalanında telefonuma gelen mesaj doğrultusunda yurtdışı paketi aldım. Paket diyorum çünkü bu şekilde bilgilendirildim. Ama bu ay 469. 80 tl tlf faturası geldi. Görüştüğüm müşteri temsilcisi bir paket değil tarife aldığımı söylüyor. Ayrıca üye olduğumu söyledikleri bu tarife iptal etmeyince bir ömür devam ediyormuş.Mevcut faturada 20 kez internet paket , 4 kez de konuşma paket ücretlendirmesi yapılmış. Ayrıca kamu paketi ücretlendirmesi de yapılmış. Ve paket yenilendirmesi sırasında herhangi bir bilgilendirme de yok. An itibarı ile hem GSM operatörümü değiştirmeyi düşünüyorum hem de


herkesi benim mağduriyetim konusunda bilgilendireceğim, yasal yollara başvuracağım.

Nilhan 461 Okunma

Cevaplar

  • Kktcell Temsilcisi06 Nisan 2013

    Müşterimiz ile Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden 05.04.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize faturası ve paket kullanımı hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Kktcell Temsilcisi05 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön