Kiwi.qa

Kiwi.qa

%9 MEMNUNİYET DÜZEYİ
0 TEŞEKKÜR
128 ŞİKAYET
  • Şikayet
  • Teşekkür
Yükleniyor...

Eski hesabımın silinmesini istiyorum. Giriş yapılmıyor, şifre değişmiyor. Resimlerim Google 'da görünüyor. Derhal düzeltilmeli ve Google' dan silinmelidir.

22 Mayıs

Geçen yıllarda Kiwi uygulamasını kullanmıştım. Profil resmim benden izinsiz Google'den paylaşılmış. Rica ediyorum sizden kaldırabilir misiniz?

15 Mayıs

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır. Süreç memnuniyetle sonuçlanmıştır.

07 Mayıs

Kiwi uygulamasında 2 yıl önce açmış olduğum 'M**S***' kullanıcı hesabıma ulaşamıyorum ve gerek içerik gerekse fotoğraflardan dolayı silinmesini arz ediyorum.

05 Nisan

Kiwi. qa hesabımın mail adresini hatırlamıyorum ve şifresini de. Hiçbir şekilde erişim sağlayamıyorum. Bir an önce hesabımın kapatılmasını ve fotoğrafların Google da gözükmemesini talep ediyorum.

04 Mart

Kiwi hesabımın kapatılmasını istediğimde ilgili şikayetimi daha önce belirtmiştim. Hesabım kapatılmış, fakat Kiwi'de paylaştığım resimler Google aramaya yazıldığında çıkıyor. Bu resimler silinsin lütfen.

28 Şubat

Kiwi.qa sitesinde yer alan (S**) kullanıcı adlı hesabın acilen silinmesini ve Google aramalarında adım yazıldığında çıkan hesap bilgileri ve görselde yer alan resmimin acilen kaldırılmasını talep ediyorum. Müşt…

19 Şubat

Kiwi.qa S*** adlı hesabıma giriş yapamıyorum ve kapatılmasını istiyorum.

17 Şubat

Kiwi hesabımı Facebook hesabım üzerinden açmıştım Facebook hesabımı kalıcı olarak sildiğim için Kiwi hesabımı hiçbir şekilde ulaşamıyorum o yüzden acil olarak hesabımın kapatılmasını istiyorum.

16 Şubat

Kiwi.qa hesabımın mail adresini hatırlamıyorum ve şifresini de. Hiçbir şekilde erişim sağlayamıyorum. Bir an önce hesabımın kapatılmasını talep ediyorum. Gm***rnB hesap adım lütfen hesabımı kapatınız.

14 Şubat

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön