Kiwi.qa

Kiwi.qa

58 ŞİKAYET
0 TEŞEKKÜR
%1 MEMNUNİYET DÜZEYİ
  • Şikayet
  • Teşekkür
Yükleniyor...
  • Cevap Yok
  • Cevaplama oranı:
  • Cevaplama hızı:

Geçen yıllarda Kiwi uygulamasını kullanmıştım. Profil resmim benden izinsiz Google'den paylaşılmış. Defalarca kez talep etmeme rağmen fotoğraf kaldırılmamış. Paylaşılan içeriğin derhal kaldırılmasını talep ediy…

30 Ağustos

Geçen yıllarda Kiwi uygulamasını kullanmıştım. Profil resmim benden izinsiz Google'den paylaşılmış. Rica ediyorum sizden kaldırabilir misiniz?

15 Mayıs

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır. Süreç memnuniyetle sonuçlanmıştır.

07 Mayıs

Kiwi uygulamasında 2 yıl önce açmış olduğum 'M**S***' kullanıcı hesabıma ulaşamıyorum ve gerek içerik gerekse fotoğraflardan dolayı silinmesini arz ediyorum.

05 Nisan

Kiwi. qa hesabımın mail adresini hatırlamıyorum ve şifresini de. Hiçbir şekilde erişim sağlayamıyorum. Bir an önce hesabımın kapatılmasını ve fotoğrafların Google da gözükmemesini talep ediyorum.

04 Mart

Kiwi hesabımın kapatılmasını istediğimde ilgili şikayetimi daha önce belirtmiştim. Hesabım kapatılmış, fakat Kiwi'de paylaştığım resimler Google aramaya yazıldığında çıkıyor. Bu resimler silinsin lütfen.

28 Şubat

Kiwi.qa sitesinde yer alan (S**) kullanıcı adlı hesabın acilen silinmesini ve Google aramalarında adım yazıldığında çıkan hesap bilgileri ve görselde yer alan resmimin acilen kaldırılmasını talep ediyorum. Müşt…

19 Şubat

Kiwi.qa S*** adlı hesabıma giriş yapamıyorum ve kapatılmasını istiyorum.

17 Şubat

Kiwi hesabımı Facebook hesabım üzerinden açmıştım Facebook hesabımı kalıcı olarak sildiğim için Kiwi hesabımı hiçbir şekilde ulaşamıyorum o yüzden acil olarak hesabımın kapatılmasını istiyorum.

16 Şubat

Kiwi.qa hesabımın mail adresini hatırlamıyorum ve şifresini de. Hiçbir şekilde erişim sağlayamıyorum. Bir an önce hesabımın kapatılmasını talep ediyorum. Gm***rnB hesap adım lütfen hesabımı kapatınız.

14 Şubat
Yorum Yap

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

Ziyaretçi Yorumları