Kiwi Home ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Kiwi Home Süt Pompası Aparatını Göndermiyorlar

111
Büşra
Büşra 07 Kasım 2022 12:24

Kiwi elektrikli süt pompasının silikon diyafram aparatını kaybettim .müşteri hizmetlerini aradım. Bana dediler ki size mesaj göndereceğiz orada yazan IBAN numarasına parayı atin sonra mailden adresinizi yazın. silikon diyaframı adresinize gönderelim dediler. Açıkçası güvenemedim ama çarem de yok. Saatlerce bekledim mesaj falan gelmedi. Müşteri hizmetlerini defalarca aradım mesaj gönderdik bir daha gönderelim dediler. Ama mesaj falan gelmedi. Silikon diyafram çok acil lazım sut sağamıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Benzer Şikayetler

profile
143
3 hafta önce

Kiwi Home Müşteri Hizmetleri Sorunu

15.11.2022 tarihinde teslim edilmiş olan arızalı dikiş makinesi için neredeyse 3 ay oldu ve hala ürün hakkında geri bir dönüş yapılmadı. Bununla birlikte, bu süreçte her defasında aradığım müşteri hizmetleri de servisin kendilerine dönmediğini, bir zamanda bana döneceğini ifade etti. Ancak yasal işl...

profile
158
3 hafta önce

Kiwi Home Ekmek Yapma Makinesi Parça Sorunu

Kiwi ekmek yapma makinesi karıştırıcı aparatı kayboldu müşteri hizmetlerini defalarca aradım ama her seferinde sonraki ay diye oyaladılar. Şimdi de ay sonu dediler başka markadan bu cihaza uyan var mı hiç denediniz mi arkadaşlar bilgisi olan yazsın lütfen.

profile
722
4 hafta önce

Kiwi Home Kaf 5535 Yağsız Fritöz

Kiwi kaf 5535 yağsız fritöz aldım. Bugün müşteri hizmetlerini arıyorum 1 saattir bekledim açan olmadı. Nasıl müşteri hizmeti bu bana geri dönüş yapılsın. Ürünle ilgili bilgi almak istiyorum. Müşteri olarak 1 saattir bekliyorum kimse cevap vermedi bana geri dönüş yapılsın acilen.

profile
590
06 Ocak

Kiwi Home Çay Makinesi Tamiri

Bim den Kiwi marka çay makinesi aldım 2 ay kullandım bozuldu 3 defa Kiwi servisine kargoyla gönderdiğim halde her seferinde termostat değiştirildi diyerek geri gönderdiler 15 gün çalışmadan tekrar bozuldu son gönderdiğimde tekrar termostat değişti denmiş fakat açma kapama düğmesini bile yerine takma...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .