Kiwi Home ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Murat sonuçtan hiç memnun değil

Kiwi Home Servis İletişim Numarası Ve Adresini Bulamadım

386
Murat
Murat 08 Kasım 2022 09:03

Aldığım ürünü servise götürmek için Kayseri servisinin numarasını ve adresini aramama rağmen ne adres ne de iletişim bilgilerini bulamıyorum. Firma merkezi numarası da hiçbir yerde yok. Aldığım market çalışanları da bilmiyor. Bu marka servisleri nerede!

Benzer Şikayetler

profile
100
4 gün önce

Kiwi Home Bozuk Waffle Makinesi

A101 den aldığım Kiwi marka waffle makinesi ısıtma yapmıyor iade için geri götürdüğümde iade almayıp beni servise yönlendirdiler bölge sorumlusu sizi arayacak diye beni kaç gündür oyalıyorlar. A101 sattığı bozuk ürünün arkasında durmuyor iade sorunumun çözülmesini istiyorum.

profile
44
4 gün önce

Kiwi Home  Çaycı Şikayeti

Kiwi marka çaycım arızalandı. İnternet den araştırdım herhangi bir servis numarası bulamadım. Çağrı merkezinden de herhangi bir servis telefonu alamadım çünkü sürekli beklemeye alıyor beni. İzmir Buca'da oturuyorum. En yakın bir servis iletişim numarası talep ediyorum.

profile
155
5 gün önce

Kiwi Home Arızalı Karabiber Tuz Öğütücü Sıkıntısı

13 ocakta İzmir Agora'da bulunan Evidea mağazasından karabiber tuz öğütücü ürününüzü aldım. Fakat eve geldiğimizde çalışmadı. Bizde tekrar aldığımız yere götürüp yardımcı olmalarını istedik onlarda çalışmadığını dair videosunu çekip sizlere gönderdi. Sonra bana mesaj olarak atmışsınız ki yetkili ser...

Kiwi Home Arızalı Karabiber Tuz Öğütücü Sıkıntısı
profile
169
6 gün önce

Kiwi Home Kahve Makinesi Patladı

Sabah şok marketten aldığım Kiwi turk kahve makinesi prize taktıktan max 10 saniye sonra ateş çıkartarak patladı. Sigortayı attırdı. Şu an evin bir bölümü elektriği çalışmıyor. İadesini yaptım ama bu kadar kalitesiz bir malzemenin satısı neden yapılıyor anlamadım?

Kiwi Home Kahve Makinesi Patladı
Kiwi Home Kahve Makinesi Patladı
profile
59
6 gün önce

Kiwi Buharlı Ütü Şikayeti

Kiwi buharlı el ütüsü ürünü aldığım günden bugüne kadar toplam 3 kere kullanamadım. Servise gönderiyorum sürekli tamiri yapılmadan geri gönderiliyor. Buhar arızası ve su ısıtma problemi için ürünü gönderiyoruz yapıldı diye tarafımıza geri gönderiliyor fakat yine aynı.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .