Kiwi Home ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Kiwi Home  Sensörlü Sabunluk 1 Ayda Bozuldu

188
Büşra
Büşra 26 Kasım 2022 15:10

Kiwi sensörlü sıvı sabunluk aldık 1 ay olmadan çalışmıyor ısıtıyor ve 1 ay pas atmış anlamadığım bu ürüne su gelmemesi imkansız faturayı da bulamadım aldığım ürünler çöp oldu 1 ayda yazık gerçekten sonuçta para verip alıyoruz ömürlük olsun demiyoruz ama 1 ayda da olmaz.

Benzer Şikayetler

profile
8
09 Eylül 2022

Kiwi Home Teknik Servis Hizmeti Sıfır

Kiwi sensörlü sıvı sabunluk aldım bozuk çıktı. Daha doğrusu şaka gibi ürünü Esenyurt Kiwi servisi tarafından onarımını yaptırmak için gönderdim. Ama adamlar nasıl bakmış ki bilmiyorum. Gönderdiğim gibi aynısını göndermiş adam insan bir açıp kontrol eder ben böyle kötü bir firma görmedim.

profile
154
30 Ağustos 2022

Kiwi Sıvı Sabunluk Sabun Vermiyor

Kiwi sabunluğu 2-3 gündür kullanıyorum. Elimi uzatınca sabun veriyor ancak sonra kırmızı ışık yanıp sönmeye başlıyor. Sabun vermiyor. Nedenini anlayamadım. Kapatıp açınca biraz sabun veriyor sonra yine aynı kırmızı ışık yanıyor. Sabunu da değiştirdim çözülmedi. 

profile
206
23 Ağustos 2022

Kiwi Sabunluk Bozuldu

Kiwi marka Ksd9922 sabunluk aldık 20 gün olmadan bozuldu, çocuk için almıştık rahat kullanım olsun diye ama hiç isimizi görmedi pil değiştirdik yeni taktık ama hiçbir değişiklik yok.

profile
1.598
26 Temmuz 2022
profile
Rüşhan'ın Teşekkür Mesajı

“Ürünün sıfırını gönderdiler teşekkürler”

Kiwi Home Problemli Ürün

Kiwi 9922 LED İşıklı Sensörlü Sıvı Sabunluk 330 ml olan ürünü Hepsiburada'dan aldım ürünü birkaç gün sonra kullanmaya başladım ürün sızıntı şeklinde a...

  • profile
  • profile
2 Destekçi
  1 Yorum
profile
743
24 Haziran 2022

Kiwi Home Otomatik Sabun Bozuk Çıktı

Kiwi marka otomatik sabunluk aldığımız günden beri çalışmıyor, hep sorunluydu. Parasından değil ama boşa para verdiğimiz bir şey oldu, hiç kullanamadık. Ya elimizi görmedi ya az verdi ya da hiç vermedi sabun. Kutusu ve faturası hala duruyor yepyeni. Ürünün iadesini talep etmekteyiz. Ya da bunu verip...

Kiwi Home Otomatik Sabun Bozuk Çıktı
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .