Kitup ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Elif sonuçtan hiç memnun değil

Kitup.net Uygulaması Hesaptan Bilgim Ve Talebim Dışında Para Çekiyor

147
Elif
Elif 22 Mart 10:50

Kitup.net uygulamasından kitap aldım. Fakat benim onayım olmadan 2. Ay da çekim yapıldı kartımdan. Ben istemeden kartımdan para çekiliyor ve müşteri temsilcisi yok. İletişim kurulamıyor. Şikayetçiyim. Paramın iadesini ivedilikle istiyorum. Muhatap arıyorum.

Gelişme
Gelişme

21 Mart 20:21

Kitup uygulamasından 1 aylık kullanım almama rağmen tekrar kartımdan para çekilmiş onayım dışında. Şikayet edebileceğimiz bir müşteri temsilcisi numarası da yok. Muhatap bulamıyoruz. Paramın ivedilikle iade edilmesini istiyorum. Kesinlikle bu uygulamadan bir işlem yapmayın. Sonrasında başınızı ağrıtıyor pişman ediyorlar.

Elif
Elif26 Mart 14:43

Şikayetim çözülmedi. Fiyat geri ödemesi yapmadılar. Hiç memnun değilim

Benzer Şikayetler

profile
740
2 hafta önce

Kitup Uygulaması Sorun Çözümsüzlüğü

Kitup uygulaması satın aldım, fakat dinleme sorunu yaşıyorum. Sürekli kapanıyor ve baştan başlıyor. Bunu defalarca mail olarak yazdım. Önerilerini uyguladım ama olmadığını ilettim. Halen sorun için otomatik bir mesajla cevap veriliyor. Sorun çok çözüme ulaştıracak kimse yok.

profile
828
2 hafta önce

Kitup Adlı Uygulama Para Çekimi Konusunda Sorun Yaşattı

Kitup adlı bir uygulamayı nasıl olmuş bilmiyorum. Üye olmuşum. Ve ben bunu para çekilince öğrendim. Bu para benim herhangi bir onayım olmadan çekilmiş, işlemi iki kere gerçekleştirmiş. Lütfen geri dönüş yapılsın. Üyelik falan istemiyorum iptal edilsin ve onayım olmadan çekilen paranın da geri ödenme...

profile
1.319
3 hafta önce

Kitup Para İadesi,Cayma

Kitap uygulamasından üyelik yaptıktan hemen sonra 380 TL çekildi. Kullanmadan üyeliği iptal ettim, ancak para iadesi yapılmadı. Paranın iadesini istiyorum. Uygulama saçma ve kullanışsız. Maile dönüş yapmıyorlar ve iade hala yapılmamış. İlgili bir iletişim numarası da yok.

profile
Ali
1.639
3 hafta önce

Kitup Premium Üyelik İptaline Rağmen Ücret Alınmaya Devam Ediliyor

Premium Üyelik İptaline Rağmen Ücret Alınmaya Devam Ediliyor Deneme süresi ardından Premium aboneliği kapatmama rağmen benden ücret alınmaya devam edildi Nisan ayında, bu ay gene 4 Mayıs tarihinde benden ödeme çekildi Mobil uygulama üzerinden girip baktım, standart abone gözüküyorum, kredi kartı il...

profile
1.097
3 hafta önce

Kitup Uygulaması Üyelikle İlgili Bir Sorun

Kitup uygulamasından üyelik alırken paramı aldılar ama uygulamaya giriş yapamıyorum. Şirket dönüş yapmıyor ve ilgilenmiyor. 600 liram çöpe gitti. Siz de aynı hatayı yapmayın. Ayrıca, şikayetimi daha detaylı yerlere de ileteceğim. Bir kez mail attım ama göstermelik bir cevap aldım.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .