Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
Kitup ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Kitup Şikayet Mail Gelmiyor!

1.106
Emre
Emre 20 Ekim 2021 10:39

Mail adresime şifre sıfırlama kodu gelmiyor. Şifremi unuttum ve üyeliğimi iptal ettiremiyorum 50 kez denedim kod gelmiyor. Acilen dönüş istiyorum boşu boşuna ödeme yaptım ve kitapları okuyamıyorum. Hemen üyeliğimi iptal ettireceğim.

Benzer Şikayetler

profile
58
3 gün önce

Kitup Ücret İademi Almak İstiyorum

kitup.net adlı site 400 TL çekti. İadesi için uğraşıyorum henüz cevap gelmedi 6 aylık üyelik tutar yazmıyordu 2 TL yazıyordu. Sadece doldurdum kesmeden tutarı göstermedi iade Nasıl olacak bilgi vs yok abonelik zor iptal oldu ama iade hakkında ne yapacağız

profile
85
4 gün önce

Kitup Mail Hatası

Kitup 'ın testini çözüp üye oldum. 129 TL para ödedim. Mail adresi ile giriş yapamıyorum. Testin başlangıcında yazdığım mail ile giriş yaptığım mailin uyuşmadığını söylüyor. Ama ne hikmetse mail adresime parola geliyor. Üyeliğimin iptal edilmesini ve paramın geri yatırılmasını talep ediyorum.

profile
Ece
92
4 gün önce

Kitup Fazla Para Çekti Kartıma Ücret İadesini Yapılmasını İstiyorum

Kitap 4 TL yerine nasıl bu kadar fahiş bir ücret çekebiliyor? Bu ücreti görür görmez iptal ettim. Acilen dönüş yapılıp kartıma paranın yatırılmasını istiyorum. Aksi takdirde Tüketici Hakları'na başvuracağım. 205 TL ve 370 TL kartımdan çekilmesi ne alaka hiçbir şekilde anlayamadım.

Kitup Fazla Para Çekti Kartıma Ücret İadesini Yapılmasını İstiyorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

2 Yorum

Gamze
Gamze
 

İleride para çekebilirler. Merhaba hemen kullandığınız bankanın müşteri hizmetlerini arayın ve kartı iptal ettirin yeni kart oluşturulur. IBAN numarası değişmez. Sadece tekrar çekim yapamazlar. Bir hafta gibi bir sürede adresinize yeni kart gelir.

Emre
Emre
 

Teşekkür ederim uyarınız için dediğiniz gibi yaptım 2 gün önce.