26 Kasım 2013

Kitapyurdu.com'la Gecikme Ve Geri Ödeme Problemi Yaşıyoruz!

Kitapyurdu.com sitesinden 23 ekim, 01 kasım ve 02 kasım tarihli üç siparişim oldu. 02 kasım tarihli siparişim hala gelmedi. 23 ekim tarihli siparişim bir kitap eksik olarak ve aşırı gecikmeli geldi.

Gönderilmeyen kitabın ücretinin kredi kartına iade edildiğine dair bir mail aldım ama ortada bir geri ödeme bulamadım. 01 kasım tarihli siparişimden 11 adet kitap temin edilemediği için gönderilmedi ve adıma alacaklı çeki düzenlendi.

Not:

1-) İlgili sitenin telefonu gün boyu meşgule, mesai saati dışında ise sesli mesaja bırakılıyor. Sadece üç gün içinde 150 arama yaptım.
2-) Atılan mesajlara cevap verilmiyor.

3-) Temin edilemeyen bütün kitaplar piyasada var, hatta kendi sitelerinde bile satışta.

Sebahattin 260 Okunma

Cevaplar

  • Sebahattin29 Kasım 2013

    Şikayetim ile ilgili belli bir çözüm süreci oluştu ama olay tamamen çözümlenmediği için nelerin döndüğüne dair hiç bir fikrim yok. Çünkü sipariş listemin biri hala askıda ve ürünler temin edildiği halde iki gündür kargoya teslim edilmiyor. Size müracaat ettikten sonra bir siparişim gönderildi ama firmadan hiçbir bilgi alamadığım için sizin sayfanızın ve şikayetimin bu gönderide bir etkiye sahip olup olmadığına dair bir bilgim yok. Yaptığım şikayetlerle ilgili bir düzeltme çabası içinde olduklarını nasıl anlarım bilemiyorum. Karşı tarafın iletişim yollarını kapaması ve dönüt alamamak her şeyi bir kördüğüm haline getirmiş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön