29 Kasım 2013

Kitapyurdu.com Siparişimi 2 Aydır Gönderilmedi!

0289271-13896780 numara ile Kitapyurdu.com'a yaklaşık 50 kitaplık sipariş verdim. Kitapları öğrencilerimiz için sipariş ettik. Neredeyse okul kapanacak daha kitaplar gelmedi.
Kitapyurdu.com sitesinin telefonlarına da bakan yok. Muhatap bulamıyoruz.

Sipariş sayfasına "siparişi böl" sekmesi koymuşlar. Siparişi böldüğünde kargo bedelini müşteriye yüklüyorlar. Siparişi bir kere böldüm. Ekstra kargo parası ödedik. Şimdi yine bölmemizi ve tekrar kargo parası ödememizi istiyorlar.

Yani Kitapyurdu.com, bize bir siparişi 2 ayda gönderemedi ve bir siparişi 3 defa bölerek bize 3 defa kargo parası ödetmek istiyor.

Mustafa 100 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa09 Aralık 2013

    Hâla bir olumlu yanıt yok, muhatap yok. Firmadan bir mail geldi, mail mesajını okuyun firmanın merdiven altı bir firma olduğunu hemen anlarsınız. Mesaj aynen şöyle (2 ay beklettik iki ay daha bekleyin demek istiyorlar.) : Merhaba Sayın Mustafa ERDEM kitapyurdu.com'a gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Siparişinizin sevki gerçekleşrilecektir ancak tarafınıza teslim süresi bildirmemiz maalesef mümkün değildir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. selamlar www.kitapyurdu.com kitapla buluşmanın en kolay yolu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön