Kitapyurdu'nda Ürün Temin Etme Sürecini Uzatıp Kargolamama

Ferhat Ferhat23 Eylül 14:13

17.09.2020 tarihinde Kitapyurdu'dan 12 kitap satın aldım "Yunan Felsefe Tarihi -1 Sokrates Öncesi İlk Filozoflar ve   Pythagoraşçılar w. K. C.   Guthrie" adli kitabı önce indirim 19 TL satın aldım. Kısa bir süre sonra temin edildiğini ve kargolanmasını bekledim ama sonra siparişimi kontrol ettiğimde bu ürünün tekrar beklemeye alındığını ve satış fiyatını da 68 TL'ye çıkarıldığını gördüm ilgili sayfaya sorumu sordum bana bir aksaklık olduğunu 1-2 gün içinde sorunu çözüp ürünü kargolayacaklarını belirttiler. 

Temin edilen süre geçtikten sonra tekrar şikayetimi ilgili kuruma yazdıktan sonra sabah satışa devam edilen ürün en başta "üreticiden tedarik edilmesi bekleniyor" yazıyordu ben şikayetimi yazıp gönderdikten sonra "ürünün satışı yok" diye yazıldığını gördüm. Sonrasında da şikayetime cevap olarak ürünü bulamadık paranızı iade ettik diye bir mail aldım. 

Ben bu geçen süre içerisinde kitabı başka yerden temin edebilirdim ama Kitapyurdu çözüm bulacağız deyip sorunu ürünü kaldırarak ve beni mağdur ederek buldu. Ben indirimde diye satın aldım ben satın aldığımda da ürünün stok bilgisi yeterli düzeydeydi. 

Yaptığı indirimi her müşterisinin eşit faydalanmasını sağlamak yerine toptan alıcısına yönelik tutumu beni Kitapyurdu'na karşı olumsuz bir tavır sergilememe neden oldu.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler