Kitapyurdu'nda Teslimat Sorunu

Ceyhan Ceyhan11 Eylül 2019 12:57

Kitapyurdu'ndan 01.09.2019 tarihinde deneme sipariş vermiştim. Deneme 02.09.2019 tarihinde Kitapyurdu tarafından kargoya verilmiştir ancak her gün takip ettiğim halde PTT Kargo tarafından bir türlü dağıtıma çıkarılmadı. PTT Kargo çağrı merkezini aradık dağıtımı hızlandıracaklarını söylediler yine dağıtıma kargo çıkmadı bizde Kırıkkale merkez şubenin telefonunu istedik belki görüşebiliriz diye. Kargo şirketi telefonlarını açmadı. Bu arada onlara ulaşamayınca bari kargoyu iptal edelim dedik.

06.09.2019 Kitapyurdu'nu aradık 15 dakika bekledikten sonra çağrı merkezine bağlandık oradaki bayan siparişin iptal edileceğini bize iletti ancak 09.09.2019 tarihinde deneme PTT Kargo tarafından dağıtıma çıkartıldı iptalini talep ettiğimiz halde. Konu ile ilgili Kitapyurdu'nu tekrar aradığımızda araya hafta sonu girdiği için işlem alınmamış bu sorun benim olmamalı. Bu şekilde sorumsuz çalışan firma ile çalışmamalarını tavsiye ederim bu olayı çevremde çalışan herkese anlattım kitap yurdundan sipariş vermemelerini verseler bile PTT'yi seçmemelerini tüm arkadaşlarıma anlattım. Çocuğum denemesiz kaldı böyle sorumsuz çalışan insanlar yüzünden. Çocuğumun 1 haftasını yediler.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Ceyhan 18 Eylül 2019 08:41

Konu ile ilgili buraya yazmama rağmen hiçbir dönüş sağlanmadı Kitapyurdu'ndan ayrıca kendi suçları yeniden dağıtıma çıkardılar bunun ücretini benden kesmişler. Bu ne biçim hizmet ben zaten alırken kargo ücretini vermişim benden nasıl tekrar kargo ücreti kesiyorlar anlamadım demek ki milleti mağdur ederek böyle döndürüyorlar çarklarını helal olmasın hakkım. 2kuruş indirimli diye buradan alışveriş yaptım ama yaptığıma yapacağıma pişman oldum. 

profile-icon Ceyhan 13 Eylül 2019 09:00

2 defa ne zorluklarla Kitapyurdu'nu arayıp kitabı iptal edin almayacağım dediğim halde (çağrı merkezine yarım saatte ancak ulaştığımız için) PTT çağrı merkezinden öğrendiğim kadarıyla kitabı tekrar dağıtıma çıkarmaları için talep iletmişler ben iadesi için mail attım mesaj attım aradım niye dikkate alınmıyor bunlar.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler