29 Mart 2013 #1712715

Kitapyurdu Tedarik Edemedikleri Kitabın Parasını Aldılar!

Kitapyurdu.com'dan 19.03.2013 tarihinde birkaç kitap siparişi verdim. Tedarik süresi 3 gün olan bir kitap için 27.03.2013'e kadar beklettiler. Konuyla ilgilenilmesi için attığım mesajın ardından dün bir mesaj atarak kitabın birinin tedarik edilemeyip iptal edildiğini, para iadesi, kitap değişimi veya alacak çeki seçeneklerini sundular.


Yerine başka bir kitap almak istedim fakat sitede yönlendirdikleri yerde bu seçeneklerin herhangi birini yapmak için bir bölüm yoktu. Tekrar mesaj attım ama bu sabah siparişin kargoya verildiğine dair mesaj aldım. Fakat iptal edilen kitabın parası iade edilmedi. Burada asıl sorun, yardım veya bilgi için sitede bir muhatap bulamamak.

Feride 134 Okunma

Cevaplar

  • Feride29 Mart 2013

    Bugün kitaplar elime ulaştı. Gönderilmeyen kitabın ücretinin hesabıma aktarılacağına dair mesaj aldım. Sanırım doğrudur. Fakat şikayetimi silmiyorum. Çünkü müşteri ile iletişim eksikliği yaşadıkları ortada. 10 gün geçip de şikayet mesajı almayı beklemeden konuyla ilgilendiklerini belirtmeleri, karşımızda bir muhatap bulabileceğimizi göstermeleri gerekirdi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön