30 Eylül
#12689183

Kitapyurdu Verilen Siparişlerin Teslim Edilmemesi

03.09.2019 tarihinde vermiş olduğum 271 liralık kitap siparişi 13.09.2019 tarihinde PTT Kargo kapıya getirmediği için benim şubeye gidip almamla neticelendi. 75 liranın üstü siparişlerde kargo bedava diye en kötü kargo şirketi PTT Kargo ile kitapları gönderiyorlar.


Günlerce evde bekledim. 13.09.2019 tarihinde de evde olmama rağmen PTT tarafından bir SMS geldi 'evde bulunamadığınız için şubeye bırakıldı' diye halbuki evde bekliyordum. Kapıda ne haber kağıdı vardı ne de kamera kayıtlarını inceledim gelen PTT personeli. Zil hiç çalmadı. Şubeye gidip teslim aldım. Günlerce teslim edilmediği için kitapların haşatı çıkmış.


En kötülerini geri gönderdim yenilerini göndermeleri için. Yenilerinin gelmesi yine 10 gün sürdü. Bu arada okullar açılalı 3 hafta oldu. Bana yine evde olduğum halde bir SMS geldi PTT tarafından. ' evde bulunamadığınız için şubeye bırakıldı diye '. Yine şubeye gidip ben teslim aldım. Çünkü oğlumun okul kitapları olduğu için mecbur kaldım. Bu arada müşteri hizmetleri denen yeri aradığınızda her aramanızda en az 20 dakika hatta bekleyip artık baygınlık geçirtiyorsunuz.


Zaten yardımcı olmuyorlar, cevaplar basma kalıp. 2. gönderi de bari MNG Kargo ile gönderin de insanları bu kadar mağdur etmeyin. Parayı hemen karttan çekiyorlar ya gerisi umurlarında değil. Bir daha ne Kitapyurdu' ndan ne de PTT Kargo ile gönderen firmalardan sipariş veririm.

Figen Figen 2.125 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları