15 Ekim
#12785117

Kitapyurdu Sipariş Tedarik Kargo Sorunu

9 Ekim 2019 günü sipariş verdiğim kitaplarımı (ki kitapları hafta sonuna kadar okuyup velilerime tavsiye edecektim.) 24 saatte teslim ibaresine güvenip satın aldım. PTT Kargo ücretsiz olmasına rağmen ben evimin yakınındaki anlaşmalı Kitapyurdu bayisinden almayı tercih ettim. Ertesi gün siparişimin durumuna bakmak için siteye girdiğimde siparişiniz bulunmamakta gibi bir ifadeyle karşılaştım.


Bana mail gelen sipariş numarasını girdiğimde böyle bir sipariş yok şeklinde başka bir sayfa ile karşılaştım. Sitedeki numaralarını onlarca kez aramama rağmen numara bir türlü düşmedi. En sonunda 11 Ekim günü mail attım. Siparişim üzerinde işlemlerin başlatıldığını ve gönderimin yapılacağının planlandığı şeklinde cevap geldi. Ben de adresime gönderin bari, sipariş sayfam görünmediği için değişim yapamadığımı söyledim ve adresimi istediler.


Adresimi vermeme rağmen Cumartesi öğle saatlerinde gelen maile göre kitaplarımı belirtilen kırtasiyeden alabileceğimi bildirdiler. Velilerime vermiş olduğum bir söz vardı, sözümü tutamadım maalesef. Bu firmaya güvenerek hata etmişim. Bari iptal edin diye de mail attım, hiçbir dönüş yok. Telefonlarına hat düşmüyor! 3-5 lira daha fazla verin İ*** ya da başka internet sitelerinden alışveriş yapın. Ayrıca geçen hafta hemen elime geçer diye kırtasiyeden alacağımı işaretledim. Bu hafta hizmet içi eğitimlerim başlıyor ve akşam 8’den önce evde olamayacağım.

Sibel Sibel 992 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler