Kitapyurdu Personeli Sorumsuz

Cem Cem30 Nisan 10:04

Kitapyurdu.com sitesinden yaklaşık 40 gün önce ALES sınavına hazırlık kitapları dahil bir çok kitap sipariş ettim, 1 ayı geçtiği halde, hala gelmedi, sonunda sordum soruşturdum ve kargoda geri iade edildiği öğrendim, UPS Türkiye müşteri hizmetleri aradığımda, gönderi takip numarasından girerek leme baktılar, Kitapyurdu tarafınızdan UPS Kargoya gönderilen adres bilgisinin eksik girildiği, mahalle bilgisi ve ilçe bilgisinin girilmediğini ayrıca cep telefonu numarasını hiç girilmediği bilgisini teyit ettiler.

Şu an kargom adres eksikliği sebebiyle geri iade edilmiş durumda. Çok üzgün ve mağdurum, tamam salgın var ama bu hepimizi etkiliyor, hiçbir kabahatim olmamasına rağmen Kitapyurdu.com şirketinin kendi iç organizasyon bozukluğu ve bazı çalışanlarınızın baştan savma iş yapmaları ve iç denetim eksiklikleri sebebi ile ben çok büyük sıkıntılara girdim. Yaklaşık 8-10 yıldır Kitapyurdu adresinden belki 20 bin tl üzeri yüzlerce kitap sipariş ettim, defalarca platin üyelik hakkı kazandım.

Eğer kısa sürede sorunum ile ilgilenmezseniz bu şikayet metnini üyesi olduğum tüm sosyal medya kanalları ve gruplarında paylaşacağım, kitapseverler, edebiyat dergileri ile tüm dostlarıma ileteceğim sitemlerimi ve uygulamayı da telefonumdan silerek bir daha asla bu şirket ile asla çalışmayacağım.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Seyit 30 Nisan 17:31  

    Kardeşim aynı maduryet bende de var

    • 1Destekçi
      Cem

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler