Kitapyurdu Müşteri Hizmetleri Sorunu Ve Sipariş Hatası

Ayçe Ayçe22 Eylül 15:40

100₺lik 27. Basım diye aldığım kitap yerine 15. Başım 62₺ lik bir ürün geldi. Diğer gelen kitabın sayfaları katlanmıştı. Müşteri hizmetleri zaten yardımcı mı oluyor dayak mı atıyor belli değil. 

Sanki siz hatalıymışsınız gibi tavırda olmaları ve mağduriyetimin giderilmesine yönelik bir tavır alacakları yerde bizlik bir şey değil arada gözden kaçabiliyor gibi söylemleri oldu. Ben iade için kargoya gidemiyorum -gitsem zaten bunlarla muhatap olmayacağım- tarafıma kargo yönlendirmelerini bekliyorum ki iade sonucunda gelen parayla kitabımı alabileceğim.

1hafta bu kargo teslimi için bekleyeceğim muhtemelen 1-2 haftada ücret iadesini beklerim. Aldığıma alacağıma pişman ettiler bir daha asla buradan alışveriş yapmam.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Ayçe 2 hafta önce

İade ettiğim ürünler ellerine ulaştığı halde ücret iadesi hala yapılmadı üstelik telefonda 2iş gününde yatırılır dendiği halde. Sabah tekrar aradım 5dk telefonda bekletip bununla biz ilgilenmiyoruz [email protected] a mail atın dendi :) ilgilenmediklerini 5dakika sonra anladılar sanırım. Zaten o mail adresini süs diye koymuşar asla bir muhatap yok karşınızda. Şimdi müşteri hizmetlerine de bağlanamıyorum sipariş numarası eksik ya da hatalı diyor muhtemelen onu da sildiler. Hiçbir şekilde iletişime geçecek kimse kalmadı yani. Ve benim gibi çoğu kişiye aynı durumu yaşattıklarını gördüm. Instagram hesaplarındaki yorumlarda şikayetlerde vs. Buradan görüp de zaten geri dönüş yapılmadı 1ay olacak :) insanların emeklerine paralarına zamanlarına yazık ediyorsunuz. Artık sanmıyorum bir dönüş alacağımı ama ben peşini de bırakmayacağım

profile-icon Ayçe 4 hafta önce

Hala hiçbir şekilde dönüş sağlanmadı. 1hafta sonunda ben yine aradım kargo almaya gelinmediği için AA öyle mi tekrar iletelim dediler. Bugün tekrar aradım ne gelen ne giden var. En son kendi imkanımla PTT'ye ulaşırsam kargo talep edeceğim onu da yapmıyorlarmış çünkü. Naptıklarına dair bir fikrim yok. Gerçekten o kadar pişmanım ki bir daha ne kendim alırım ne de aldırırım Kitapyurdu'ndan bir şey. Böyle müşteri hizmeti olmaz yazık gerçekten yazık 

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler