Kitapyurdu Kargo Fiyaskosu!

Derya Derya 17 Şubat 19:00

8 Şubat 2020 tarihinde Kitapyurdu sitesinden 118 liralık kitap siparişi oluşturarak kargoda 'ertesi gün' seçeneğini aretledim. Bu seçeneğin, kargo seçenekleri arasında hemen bir üstte bulunan PTT Kargo'ya bağlı bir hizmet olduğunu zannediyordum. 13 Şubat tarihinde siparişimin kargoya verildiğine ilişkin bir mail aldım.

 Mailde bir sipariş takip numarası vardı AMA kargomun hangi firmaya verildiğine ilişkin bilgi yazmıyordu. Ben de yukarıda andığım sebepten dolayı sürekli PTT Kargo'dan sipariş takibi yapmaya başladım ve 'böyle bir sipariş bulunmamaktadır' şeklinde uyarı aldım. 

Kargo da bana ulaşmayınca 17 Şubat tarihinde PTT'ye gittim ve adıma kargo bulunmadığını öğrendim. Kitap Yurdu'nu aradım, telefonda yaklaşık yirmi dakika bekledikten sonra kargomun adını hiç duymadığım bir kurye firmasına verildiğini söylediler. Öyleyse, bana gönderilen takip linkinde neden bu firma bilgileri yok? Müşteriye bir takip numarası veriyorsunuz, numaranın nerede aranacağı belli değil. Yıllardır hizmet veren ama kuramsallaşamamış bir firma ve yarım yamalak iş. Az da olsa ek ücret vererek rezil oldum.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler