Kitapyurdu İlgisizlik Üzerine İlgisizlik

Sema Sema23 Mayıs 10:22

Normalde tüm kitap alışverişlerimi Kitapyurdu'ndan yapardım. Yapardım diyorum çünkü bugünden sonra yapmayacağım. Bu yaşadığım ikinci problem. İlkinde 100 liralık bir alışveriş yapmıştım ve 10 günden fazla bir süre olmasına rağmen kargoya verilmedim ve eğer ben mail atıp uğraşmasam büyük ihtimalle daha da uzun süre verilmeyecekti ama canları sağ olsun dedim. Sonrasında ablam da aynı problemi yaşadı. Şu an yaşadığım problem ise şu ki aynı gün kargoya verilmesi gereken saatte siparişimi oluşturdum çünkü oldukça acelem vardı ve "Ertesi Gün Teslim" seçeneğini seçip bunun için para ödedim. 

Evet düşündüğünüz gibi ertesi gün elimde olması gerekirdi ama ses seda yok, 3 gün oldu. Madem bunu yerine getiremeyeceksiniz neden oraya öyle bir seçenek koyuyorsunuz? Bunun takibini yapmak ne kadar zor olabilir? Hadi tamam aksaklık oldu çünkü kötü bir dönemdeyiz ama o zaman geri dönüş yapmak da mı zor? Sanmıyorum. Sadece eskisi gibi ilgilenmiyorsunuz müşterilerle. Bir de ayrıcalıklı müşterimiz oldunuz bir mail atıyorsunuz. Buna vakit ayıracağınıza gönderlerin ulaşıp ulaşmadığını kontrol edin, 2 haftadır kargolanmayı bekleyen ürünleri kargolayın.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Sema 25 Mayıs 13:49

Birkaç gün önce bu şekilde geri dönüş yapmislardi. Ertesi gün teslim olarak aldığım kargom 5 gün oldu ve hâlâ elime ulaşmadı!

np_image1 Ekli Görsel Var
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler