Kitapyurdu İlgisizliği Ve Samimiyetsizliği

Semih Semih6 gün önce

11.05.2020 günü Kitapyurdu'ndan 6 adet kitap siparişi verdim. Siparişte ürünlerin en geç 3 günü içinde temin edileceği belirtilmişti ve dedikleri gibi de 3 iş günü içinde kitaplar temin edildi (bu konuda haklarını yiyemem) sonrasındaki süreçte siparişimi sorguladığımda ' kargo takip numarası bekleniyor ' şeklinde yazıyla karşılaştım. Virüs salgını nedeniyle bazı aksaklıklar olabilir dedim ve bekledim ancak bu süreç uzayınca dün yani 21.05.2020 günü kendilerine bu konu ile ilgili mesaj attım ve attığım mesajdan sonra 5-10 dakika içerisinde siparişimin kargoya verildiğini söyleyen bir mail aldım. Ayrıca bu süreçte daha siparişim kargoya bile verilmemişken doğum günüm olması nedeniyle yağacağım alışverişte kargo ücreti alınmayacağı şeklinde sempatik! Bir mail tarafıma gönderildi.

Ben sizden doğum günüm sebebiyle benden kargo ücreti almamanızı veya başka bir sempatiklik yapmanızı beklemiyorum. Benim asıl kızdığım konu size kargo ile ilgili mesaj atınca hemen kargoya vermiş olmanız. Niye öncesinde herhangi bir bilgi verilmiyor ya da herhangi bir sipariş veya kargo numarası ile ürünlerimin durumunu öğrenemiyorum. Virüs salgını nedeniyle ülke olarak zor bir dönemden geçiyoruz ve bazı aksaklıkların olması kuvvetle muhtemel ancak ben sizin samimiyetinize inanmıyorum. Sorumsuzluk. İlgisizlik ve sistemsizlik olduğunu düşünüyorum. Bugün son iş günü ve sonrasında bayram dolayısıyla sokağa çıkma yasağı uygulanacak. Galiba 1 hafta daha siparişimi bekleyeceğim. Ben bundan sonra Kitapyurdu'ndan alışveriş yapmayacağım. Ayrıca çevremi de bu konu hakkında uyaracağım. Kimsenin ekmeğiyle oynama gibi bir düşüncemiz yok ancak bu kadar reklam, kampanya vs... Yapıyorsanız, isim yapmış bir firma olduğunuzu söylüyorsanız yukarıda belirttiğim hususlarda duyarlı olmanız gerektiğini düşünüyorum. Kolay gelsin. İyi bayramlar dilerim...

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Hakan 4 gün önce  

  Aynısını yaşıyorum. Buraya da yazdım. Bir ayı geçti ama kitapları halen kargoya vermediler. Üçüncü mailime ancak cevap verdiler. Sorun kargoda değil. Tamamen Kitapyurdu'nda. Verilen cevaplar samimi değil. Bir özür bile yok. Uzak durmak lazım.

  • 1Destekçi
 • profile-icon Burhan 5 gün önce  

  Bahsettiklerinizin aynısı yaşadım. Kızgınlığım böyle bir amatör sitenin oyununa gelmiş olmak. Bu site yalan dolanla insanları oyalayıp mağdur ediyor. Karşınızda muhatap yok.

  • 1Destekçi
 • profile-icon Esra 5 gün önce  

  Ben 1 mayısta verdim siparişimi bir de kapıda ödeme diye ek ücret ödemem gerekiyor, MNG Kargo diye seçtim UPS diye bir şey çıkıyor 4 gündür transitte gögösteriyor şimdi bayram tatili diye de gelmez neredeyse 1 ay olacak.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler