29 Ağustos
#12507143

Kitapyurdu Geç Teslimat Ve İlgisiz Kaba Müşteri Temsilcisi

Bir site düşünün, aldığınız kitabı 1 (bir) günde size ekstra bir ücret karşılığında teslim etmeyi planlıyor ama sonuç fiyasko. Pazartesi sabah 09:00'da satın alma işleminin gerçekleştirdiğim kitap salı günü gün içerisinde teslim olması gerekiyordu, teslim edilmedi. Müşteri hizmetlerini arıyorum birisiyle konuşabilmek için yarım saat sesli yanıt sisteminde bekletiliyorum ve sonuç bağlandığım kişi adresimde bulunamadığım için teslim edilmediğini söylüyor.


Teslimat adresi iş yeri adresim ve çalıştığım iş yeri İsfanbul (Vialand AVM) AVM içerisinde bir yapı market. Kesinlikle bana ulaşamamaları mümkün değil. İstanbul'dan Diyar bakıra bir küçük paket eğer kargo firmasından uçak kargo talep ederseniz 1 (bir) iş gününde teslim edilebiliyorken bana İstanbul içerisinde en fazla minibüsle 2 bilemedin 3 saat de ulaşabileceğiniz bir mesafeye bugün 2. Günde halen dahi teslim edilemedi.


Bununla birlikte müşteri hizmetlerinde ki personellerin kaba ve laubali tavırları cabası. Çok merak ediyorum bu kitabı bana teslim etmeyi başarabilecekler mi? Bir daha kesinlikle ama kesinlikle bu siteden alışveriş yapmayacağım. İş yerinden izin alsaydım 3 saatliğine Beşiktaş'da kabalcı kitap evinden çoktan alıp gelmiştim. Şu an kitabım nerede bana gelecek mi onu bile bilmiyorum. Beni aramadılar bile.

Suphi Suphi 3.567 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları