sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Kitapyurdu Ertesi Gün Teslimat Siparişinin 5 Gündür Teslim Edilmemesi

Işıl Işıl3 hafta önce

24.10.2020'de Kitapyurdu firmasından ertesi gün teslimat opsiyonu ile ekstra kargo bedeli ödeyerek vermiş olduğum siparişim 29.10.2020 16.20 itibariyle halen elime ulaşmamıştır. İlgili kargo takip linkinde 26.10.2020 21.00' dan beri kargo sevk aşamasında görünmekte olup, Agt Kurye çağrı merkezi tarafından da ürünün İstanbul Bursa arasında yolda olduğu belirtilmiştir. Çağrı merkezi çalışanın elindeki bilgiye göre Kargo tam 3 gündür İstanbul Bursa arasında yolda! İstanbul Bursa arası bir uçtan bir uca en yoğun trafikte bile 6-7 saatten fazla sürmediği herkesçe bilinen bir gerçektir. Net lokasyon bilgisi istediğimde bizde bilmiyoruz cevabını aldım. Bu nasıl bir sorumsuzluktur, nasıl bir saygısızlıktır?  

Ertesi gün teslim taahhüdü verilen bir kargo, 26.10.2020 den beri İstanbul dan Bursa ya sevk aşamasında bekliyor. Kargomun tam yeri neresiyse oradan elden teslim almak istediğimi belirtiyorum, nerede olduğu belli değil, Çünkü yolda cevabını alıyorum. Bursa ya gelince şubenizden alayım bir de dağıtım için beklemeyeyim diyorum, şubelerinin olmadığını acente olduklarını ama o adresten de teslim yapmadıklarını, bana adres bilgisi veremeyeceklerini belirtiyorlar. İstanbul Bursa arasında 3 gün süren hangi yol var merak ediyorum. Yeni bir çeşit art niyet şekli midir, saygısızlık ve sorumsuzluk neticesi bir durum müdür çözemedim. 

Yıllardır güvenerek alışveriş yaptığım Kitapyurdu nun konuya kayıtsız kalması da ayrıca üzücüdür. Kitapyurdu firmasından işlemin iptali ve ilgili tutarın en geç 30.10.2020 17.00 'a kadar tarafıma yapılmasını talep etmekteyim. Kitapyurdu firmasından olayla ilgilenmediği ve mağduriyetimi hem sözel hem yazılı olarak bildirmiş olmama rağmen herhangi bir şekilde gidermediği için şikayetçiyim.

empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler