12 Mart
Yorum Yap
#11703429

Kitapyurdu Cepte TEB 25 TL İndirim Kampanyasında Yanıltıldım!

Kampanyamız 15 Ocak – 31 Mart 2019 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya döneminde Kartları* ile alışveriş yapan üye müşterilerimiz 2. Alışverişlerinde 25 TL anında indirim kazanacaklar. 3 takvim ayı içinde (Ocak-Şubat-Mart) aylık 25 TL, toplamda ise en fazla 50 TL indirim kazanılabilir. 50 TL ve üzeri alışverişinin ödemesini CepteTeb* ile yapan kitapkurtları, siparişlerini teslim aldıklarında SMS ve mail bildirimi alacaklar. Bu bildirim sonrası 10 gün içinde yapacakları 25 TL üzeri ikinci alışverişin ödemesini yine Cepte TEB* ile yapanlar anında 25 TL indirim kazanacaktır. **BKM Express veya Sanal Kartlar aracılığıyla gerçekleşen işlemler kampanyaya dahil değildir. Kampanyamız Cepte TEB müşterileri dikkate alınarak işletilecektir. Bir müşteri sadece bir Kitapyurdu hesabı için indirime hak kazanabilir.
Kampanyamız her takvim ayı 3.000 adet katılım ile sınırlıdır. Kampanya uygulanırken sipariş sonrası iadeler dikkate alınacaktır. TEB ve Kitapyurdu.com kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.


* Cepte TEB Banka Kartı ve CepteTeb Kredi kartı kullanılabilir.


Yukarıda belirttiğim kampanyadan faydalanmak için 82 TL'lik online kitap alışverişi yaptım. Cepte TEB hesabımdan EFT ile işlemi gerçekleştirdim ve bunun kampanyayı kapsamadığı belirttiler ve EFT yapmadan önce bu konu hakkında bilgi almak için mail attığımda bu metni yolladılar. Yani metinde Cepte TEB banka kartı kullanılabilir yazıyor. Banka kartının kullanım şekilleri arasında EFT ve havale diye seçenekler de bulunur. Bunu kampanya şartlarında belirtmedikleri için kandırılmış ve mağdur edilmiş oldum.

Yasemin Yasemin 1.086 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Yasemin19 Mart

    7 güğn oldu Kitapyurdu hiçbir şekilde benimle iletime geçmedi.

Ziyaretçi Yorumları