Kitapyurdu Bu Kadar Da Olmaz

Nazire Nazire07 Eylül 08:17

Ağustos 23'te verdiğim siparişi PTT Kargo'ya verdiler. Tam buraya kadar iyi. Ama PTT Kargo olduğum şehre getirildikten sonra 5 gün beklememe rağmen kargomu getirmedi. Defalarca yazdım aradım ulaşamadım. Kitap yurduna yazdım ve hep klasik cevaplar. Kargoya bildiri yaptık dediler. 

Ve ben tam 8 gün bekledikten sonra evden ayrılmam gerekti. Ve evde kimse kalmayacağı için Kitapyurdu'na yazıp kargoyu olduğum yere tekrar gönderim yapar mısınız dedim kabul ettiler. Ama şu an tam 15 gün oldu ne kargo var ne haber! Kitapyurdu'na her yazdığım mesaja hazır cevaplar veriliyor ama hizmet sıfır. 

Eğer kargo hatalı ise ki öyle o zaman bir şekilde buna çözüm bulunmalı. Orada oturup da hazır mesajlar atmakla hizmet olmuyor. Çok pişmanım ve kesinlikle bir daha oradan sipariş vermem. Kitapları da başka yerde alacağım para iade de istemiyorum. 

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Nazire 11 Eylül 13:38  

    Hâlâ yardımcı olmadılar. 3 gündür bekletiliyor kargo. Dalga geçer gibi kargoya verdik deniliyor ama verilmemiş hâlâ ellerinde. Adresi de yanlış yazmışlar. Düzeltmiyorlar. Tam 20 gün oldu siparişi vereli. Yazıklar olsun

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler