Kitapsec.com Ürün İadesi!

Eren Ö. |

Kitapsec.com'dan almış olduğum ürün 48 saat içinde elimde olacağı garantisi verildi ancak önce 4 gün kargoya verilmedi. Ürün daha elime ulaşmadan Müşteri hizmetlerini arayıp ürünün iptalini İstedim. İade işleminin ürün elimize ulaşınca gerçekleşeceğini söyleyen bir müşteri temsilcisi düpedüz insanları yanıltmaya çalışıyor!

Kendi prosedürlerinde Yazan iptal prosedürüne göre;
Kargo alıcının eline ulaşmadan sipariş iptali durumunda. Para iadesi 7 iş günü içerisinde yapılır.
Yani bu prosedüre göre ürün kargoda iken beni ilgilendiren bir durumun söz konusu olmadığı paramın Derhal en geç 7 iş günü içerisinde iadesi Gerekmektedir. Üyelik sözleşmesi İhlali Söz konusudur.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teslimat Problemi Ücret İade Ürün / Hizmet İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Aralık
  16:30

  Değerli müşterimizin şikayeti dikkate alınarak siparişi incelenmiştir.Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimizle iletişime geçilerek sipariş bilgileri aktarılmıştır.

  Değerli müşterilerimiz; bizimle ilgili her türlü görüş, öneri ve şikayetlerinizi
  0312 434 24 13 no'lu telefondan bilgi@kitapsec.com mail adresinizden ya da kitapseç facebook sayfasından iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Müşteri İlişkileri departmanı

 • Eren Ö.
  11 Aralık
  11:20

  Kitapsec.com hala Ürünlerinin kendilerine ulaşmadan iade yapılmayacağını söylüyorlar. Firmanın ürettiği çözüm tüketici hakları ihlalidir. Ürün Kargoda iken yapılan iptalde en geç 7 iş günü içinde Paramın İadesi gerekiyordu Ancak Paramın İadesi Gerçekleşmedi. Bugün ürünü iptal etmemden 7 iş günü geçmesine rağmen paramın iadesi yapılmadı. Bana ürettikleri çözüm budur yorum sizin