Kitapsec.com Piyasada Olmayan Ürünü Satıyor!

Cihan K. |

Diğer sitelerde olmayan bir kitabı Kitapsec.com adresinde gördüm sepete ekleyip yanına da bir kaç kitap satın aldım ödemesini gerçekleştirip bekledim.

Siparişin üzerinden 2 gün geçtikten sonra siparişlerim onaylandı. Siparişlerimi sorduğumda asıl piyasada olmayan kitabın stoklarında olmadığını asıl almam gereken kitapların ücretini iade edip yanına aldığım kitapları gönderebileceklerini söylediler.

İşin dürüst olmayan tarafı ise 4 gün geçmesine rağmen stoklarda bulunmayan kitapların site üzerinden halen satışının gerçekleşmesi. Siparişlerimi iptal etmek istediğimde ise 7 gün içerisinde ancak paramı geri yatırabilirlermiş. 3 gün stok için bekledim + 7 gün ücret iadesi .
Sonuç: Zaman kaybı.

Etiketler :

Teslimat Problemi Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cihan K.
  04 Kasım
  13:43

  standart rutin bir cevap verilmiş.

 • Cihan K.
  03 Ekim
  16:13

  site ziyaretçilerine müşteri ile ilgileniyoruz diye standart cevaplar yazıyor firma.

  Aşağıdaki cümle ne anlatıyor

  \"Değerli müşterimizin şikayeti dikkate alınarak siparişi incelenmiştir.Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimizle iletişime geçilerek sipariş bilgileri aktarılmıştır.\"

 • 03 Ekim
  15:21

  Değerli müşterimizin şikayeti dikkate alınarak siparişi incelenmiştir.Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimizle iletişime geçilerek sipariş bilgileri aktarılmıştır.

  Değerli müşterilerimiz; bizimle ilgili her türlü görüş, öneri ve şikayetlerinizi
  0312 434 24 13 no'lu telefondan bilgi@kitapsec.com mail adresinizden ya da kitapseç facebook sayfasından iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Müşteri İlişkileri departmanı