29 Eylül 2014

Kitapsec.com Piyasada Olmayan Ürünü Satıyor!

Diğer sitelerde olmayan bir kitabı Kitapsec.com adresinde gördüm sepete ekleyip yanına da bir kaç kitap satın aldım ödemesini gerçekleştirip bekledim.

Siparişin üzerinden 2 gün geçtikten sonra siparişlerim onaylandı. Siparişlerimi sorduğumda asıl piyasada olmayan kitabın stoklarında olmadığını asıl almam gereken kitapların ücretini iade edip yanına aldığım kitapları gönderebileceklerini söylediler.

İşin dürüst olmayan tarafı ise 4 gün geçmesine rağmen stoklarda bulunmayan kitapların site üzerinden halen satışının gerçekleşmesi. Siparişlerimi iptal etmek istediğimde ise 7 gün içerisinde ancak paramı geri yatırabilirlermiş. 3 gün stok için bekledim + 7 gün ücret iadesi .
Sonuç: Zaman kaybı.

Cihan 1.444 Okunma

Cevaplar

  • Cihan 04 Kasım 2014

    standart rutin bir cevap verilmiş.

  • Cihan 03 Ekim 2014

    site ziyaretçilerine müşteri ile ilgileniyoruz diye standart cevaplar yazıyor firma. Aşağıdaki cümle ne anlatıyor "Değerli müşterimizin şikayeti dikkate alınarak siparişi incelenmiştir.Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimizle iletişime geçilerek sipariş bilgileri aktarılmıştır."

  • Kitapsec.com Temsilcisi03 Ekim 2014

    Değerli müşterimizin şikayeti dikkate alınarak siparişi incelenmiştir.Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimizle iletişime geçilerek sipariş bilgileri aktarılmıştır. Değerli müşterilerimiz; bizimle ilgili her türlü görüş, öneri ve şikayetlerinizi 0312 434 24 13 no'lu telefondan [email protected] mail adresinizden ya da kitapseç facebook sayfasından iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön