Kitapsec.com Aynı Gün Kargo Bir Haftadır Gelmedi!

Tuğba D. |

Aynı gün kargo yazan ürünler bir hafta geçmesine rağmen gelmedi bu sırada bana hiçbir açıklama yapılmadı, daha sonra güç bela ben onlara ulaşıp sorduğumda kitapların henüz temin edilmediğini ondan geciktiğini belirttiler tamam deyip bekledim, bir hafta on gün sonra gelen kargo da kitaplar eksik çıktı, tabi fiyattan düşülmüş o kitapların temin edilemediği yazılmış iki gün geçmeden belirttiğim kitaplar tekrar sitede satışta idi.

Şimdi ben o kitap için tekrar kargo parası kapıda ödeme parası toplam 10 tl zarara uğrayacağım, ikinci bir siparişte bana bu ücretlerde yardımcı olmaları lazımdı, arayıp tekrar bu ücretleri neden ödeyeyim yeni kitap siparişimde dedim, yapabileceğimiz bir şey yok denildi, ayıp!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Teslimat Problemi Ürün/ Hizmet Fiyat - Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tuğba D.
  22 Ocak
  14:31

  konu üzerine hassasiyetle düşüldü onlarında bilgisi dahilinde olmayan aksaklıkları ehemmiyetle çözdüler uzun açıklamalar ve gerekli telafiler yapıldı yani problem alanlarımızı çözdük karşıklıklı alışverişimiz devam edecek sıkıntı olmadan alışveriş yapabilirsiniz benimle uzun görüşmeler yaparak sıkıntımı çözüme kavuşturan temsilcilerine teşekkürü bir borç bilirim.

 • 22 Ocak
  10:00

  Değerli müşterimizin şikayeti üzerine gerekli incelemeler yapılmış ve tarafına bilgi aktarmak adına müşteri temsilcilerimiz tarafından dönüş sağlanmıştır. Fakat iletişim numaralarına cevap verilmediği için iletişim kurulamamıştır. Şunu belirtmek isteriz ki müşterimiz 07 Ocak 2014 tarihinde saat 17:51' de siparişini kapıda ödeme seçeneği ile oluşturmuştur. 8 Ocak 2014 tarihinde sipariş kapıda ödeme olduğu için müşterimizden sesli onay alarak siparişini onaylaması istenmiş ve bu onay alındıktan sonra kitaplarının toplanması için 9 Ocak 2014 tarihinde kargo departmanımıza sevk edilmiştir. Sipariş içeriğinde bulunan kitaplardan 1 tanesinin güncel baskısının olmaması ve yayın evi tarafından güncel kitabın tarafımıza ulaştırılmasında gecikme yaşanabileceğinden dolayı müşteri temsilcilerimizden Burcu hanım değerli müşterimizi 11.01.2014 tarihinde saat 16:09 aramış fakat ulaşamamıştır. Buna istinaden müşterimizin mağdur olmaması adına kargo departmanımız eksik olan kitabın yayın evi tarafından tarafımıza ulaştırıldığında müşterimize ücretsiz kargo ile gönderileceğine dair bilgi notunu sistemimize düşmüş ve karagoyu müşterimize sevk etmiştir.Değerli müşterilerimiz yaşanabilecek aksaklıkların hızlı bir şekilde çözülebilmesi için kitapsec.com adresinde kayıtlı iletişim numaralarınızın ve sikayetvar.com adresindeki iletişim numaralarınızın güncel olduğunu mutlaka kontrol ediniz.

  Değerli müşterilerimiz; bizimle ilgili her türlü görüş, öneri ve şikayetlerinizi
  0312 434 24 13 nolu telefon, info@kitapsec.com mail adresinizden paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Müşteri İlişkileri departmanı