19 Mart #10250708

Kitapdamgasi.com Şikayetimin Gecikmesi İle İlgili Net Bilgi Alamama Sorunu

14.03.2018' de verdiğim sipariş için hala daha tasarım onayı maili gelmemiştir ki bugün ayın 19'u yani siparişimin üzerinden 6 gün geçmiş. Arıyorum yetkiliden net bir bilgi de alamıyorum, böyle bir bezgin konuşma şekli filan, gören de sanır ki bana hayrına ürün yapıyorlar. Ya ben hiç anlamıyorum, insanın gerçekten iyi bir hizmet alabilmesi için illaki olay mı çıkartması lazım? Yazmayım, yazmayım dedim ama tutamadım kendimi yine, nasıl bir iş ahlakı anlamıyorum cidden.

Dilek 555 Okunma

Cevaplar

  • Dilek24 Mart

    Her şeye ama her şeye rağmen ben o siparişi iptal etmedim ki bakalım o sizin 4-5 gün süreniz ne zaman dolacak da göndereceksiniz siparişimi diye. Ama ne oldu bilin bakalım, zatı şahaneleri siparişimi kendiliğinden iptal edip ücreti geri gönderdiler. Ve bunun adına da iş ahlakı diyor kendileri. Sırf ben buraya yazdığım şikayeti geri çekmedim diye ürünü iptal ettiler, çünkü biliyordum zaten o hesapladıkları 4/5 gün içinde de gelemeyecekti o ürün. Velhasıl, takdir sizin arkadaşlar durum ortada zaten ben bir şey demiyorum:))

  • Kitapdamgasi.com Temsilcisi24 Mart

    ---Özel çizim mühürlerin ortalama hazırlık süresi 4-5 iş günü olup sitemizde açık ve net bir şekilde belirtilmiştir. ---Sipariş verildiği takdirde bu şartlar kabul edilmiş sayılır.Müşterimizin belirttiği gibi 6 gün gecikme söz konusu değildir. ---Kabaca bir hesapla 19-14 yapılırsa 5 olur 6 gün değil. Ayrıca 14 mart perşembe günü verilen bir sipariş pazartesi günü 3.iş gününde sayılır. Hafta sonu iş günü sayılmaz. ---Yoğunluk durumuna göre mümkün olan en kısa sürede , sırayla dönüş yapılmaktadır. ---Müşterimizin siparişinde herhangi bir aksaklık olmamasına rağmen siparişi iptal etme hakkı bulunmaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön